Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Mongools beeld (krijger), H 58 cm.
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuws Mongools krijger figuur met originelel polychromie + verso relikwie opening. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Houtgestoken buste, 1959
Resultaat: 40 EUR

Oostenrijkse houtgestoken buste uit 1959. Moroder Mayrhofen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Twee figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ballerina op marmeren basement + Discuswerpen (composiet). Afmeting: H 37 - 44 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Vrouw met handen
Resultaat: 90 EUR

Moderne compositie metaal-kleurige sculptuur, geplaatst op basement van gelakt hout. Vrouw met handen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Antieke wandplaquette
Startprijs 100 EUR

Antieke compositie metalen wandplaquette met kookpot + poes. Circa 1900. Afmeting: 20 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Amerikaanse beeldengroep, 1930
Startprijs 450 EUR

Amerikaanse ijzeren beeldengroep. Voorstelling met jagers in beren-gevecht. Op smeedijzeren standaard. Circa 1930. Afmeting: 109 x 27 x 38 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee bronzen gepolychromeerde aap-figuren met presenteermanden. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee bronzen gepolychromeerde figuren met presenteerbladen. 21e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Iffland buste, 1900
Resultaat: 50 EUR

Duitse compositie metalen jugendstil Iffland buste. Judith. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.