Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 330 x 230 cm.
Resultaat: 400 EUR

Groot Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 330 x 230 cm.

Perzisch tapijt, 193 x 136 cm.
Resultaat: 100 EUR

Perzisch kleed, 240 x 175 cm.
Resultaat: 150 EUR

Perzisch kleed met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Meerkleurig. Afmeting: 240 x 175 cm. In goede staat.

Handgeknoopt Perzisch kleed
Resultaat: 170 EUR

Oud Perzisch kleed, lichtblauw met florale decors, 2e helft 20e eeuw. 220x217cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed van zijde, 294 x 189 cm.
Resultaat: 650 EUR

Groot, gesigneerd Perzisch kleed van zijde. Fijngeknoopt. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 294 x 189 cm. In goede staat.

Kleed van zijde (eenden decor)
Resultaat: 70 EUR

Chinees kleed van zijde, met mandarijn-eenden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 110 x 54 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 150 x 237 cm.
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Kleur: Rood/blauw etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 237 cm. In goede staat.

Tapijt
Startprijs 100 EUR

Perzisch kleed, rood rose met floraal decor. 2e Helft 20e eeuw. 185x297cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 248 x 197 cm.
Startprijs 150 EUR

Perzisch kleed met floraal decor. Kleur: Zwart/rood etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 248 x 197 cm. In goede staat.

Perzisch wandkleed, 136 x 271 cm.
Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch wandkleed met floraal decor. Kleur: Rood/zwart etc. Afmeting: 136 x 271 cm. In goede staat.

Grote Kelim, 160 x 337 cm.
Resultaat: 275 EUR

Oud, en groot Perzisch vloerkleed, Kelim. Diverse kleuren. Afmeting: 160 x 337 cm. In goede staat.

Zes antieke Perzisch kleden/tassen
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Perzische kleden/tassen. Afmeting: 40 - 140 cm. In goede staat.

2x Perzisch tapijt
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Perzische kleden, floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 175 x 95 cm. / 120 x 150 cm. In goede staat.

8x Diverse Perzische kleden
Resultaat: 60 EUR

Acht diverse Perzische kleden. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 130 cm. In goede staat.

Perzische loper, 81 x 310 cm.
Resultaat: 70 EUR

Perzische loper met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 310 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 156 x 97 cm.
Resultaat: 50 EUR

Perzisch kleed. Kleur: rood, oker. Afmeting: 156 x 97 cm. In goede staat.

3x Perzische loper
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Perzische kleden. Divers. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 - 240 cm. In goede staat.

Perzische loper, 340 x 90 cm.
Resultaat: 100 EUR

Perzische loper met floraal decor. Kleur: turkoois/rood etc. Afmeting: 340 x 90 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 253 x 158 cm.
Resultaat: 350 EUR

Groot Perzisch kleed met fijngeknoopt floraal decor. Afmeting: 253 x 158 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 175 x 116 cm.
Resultaat: 225 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Kleur: blauw/bruin. 20e Eeuw. Afmeting: 175 x 116 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Perzisch tapijt 295x205cm.
Resultaat: 70 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, blauw van kleur met rode omranding. Rand iets sleets, verder in goede staat. Afmeting: 295 x 205 cm.

Berber kleed, 198 x 160 cm.
Startprijs 200 EUR

Oud Berber kleed. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: 198 x 160 cm. In goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 86 x 290 cm.
Resultaat: 100 EUR

Tapijt (zijde)
Resultaat: 30 EUR

Tapijt van zijde. Geheel met floraal decor. Tapijt in goede staat. Franjes missen stukjes. Afmeting: 103 x 72 cm. In goede staat.