Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Klaas Bernink, Industrie Deventer
Resultaat: 2.750 EUR

E.J. Niemann, Berglandschap
Resultaat: 500 EUR

E.J. Niemann. 1813 - 1876. Engelse School. Berglandschap met watermolen, waterval en figuur op rots. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41x B 30 cm. In goede staat.

Schilderij, reeën in landschap
Resultaat: 9.500 EUR

Piet van der Hem, patrijzen
Resultaat: 3.500 EUR

Onduidelijk monogram, Koe bij drenkplaats
Startprijs 1.500 EUR

Onduidelijk monogram. Toegeschreven aan Willem Maris (met expertise). 1844 - 1910. Koe bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27,5 x B 20 cm. In goede staat.

Pol Dom, Parijs
Resultaat: 1.400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren bij gotische kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Jo Schrijnder, Strandgezicht
Resultaat: 550 EUR

Jo Schrijnder. 1894 - 1968. Strandgezicht met opvliegende ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Pol Dom, Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Wilhelm Hambüchen, Bomschuit met vissersvolk
Startprijs 350 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Bomschuit met vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boeren met ossenspan
Resultaat: 550 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boeren met ossenspan. Olieverf op linnen. Ongerestaureerd origineel. Afmeting: H 70 x B 130 cm. In goede staat.

Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug
Startprijs 100 EUR

J. Hovener, Figuren op strand
Startprijs 700 EUR

Jan Hovener, 1936. Figuren op strand met strandhutten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 89 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 800 EUR

Willem van Schaick, Poldergezicht met zeilboot
Resultaat: 350 EUR

Willem van Schaick. Larense School. 1874 - 1938. Poldergezicht met zeilboot, punters en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 50 cm. In goede staat.

2x Russische avant garde
Resultaat: 400 EUR

Twee oude werken. Monogram W. B. 9/12 + W.B. 10/12. Russische avant garde. 60-er Jaren. Gouache op papier. Afmeting: H 21,5 x B 30 cm. In goede staat.

Wilhelm Imkamp, Kubistische voorstelling
Resultaat: 3.750 EUR

Lucebert, Fantasie voorstelling
Resultaat: 4.000 EUR

Zeldzaam pendant, Havengezicht
Resultaat: 1.700 EUR

J. Korthals, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 1.000 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. haven Amsterdam met het gezicht op het ei met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jaroslav Setelik, Haven industrie
Resultaat: 180 EUR

Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Praag. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.

Frans Swagers, Storm bij havenmonding
Startprijs 1.500 EUR

Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Stilleven paddenstoelen
Resultaat: 100 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Stilleven paddenstoelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 84 cm. In goede staat.

Resultaat: 200 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Stilleven paddenstoelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 77 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Haven Rotterdam
Startprijs 1.200 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Rotterdamse haven met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.