Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Godin kachel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke gietijzeren Godin kachel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 36 x 63 cm. In goede staat.

17e Eeuwse baardmans kruik, H 46 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antieke 17e eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met medailles. Oude beschadiging aan rand. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

11 Houders terracotta medaillons
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame set van elf antieke houders in de vorm van boeken, vol met antieke terracotta medaillons. Divers. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In goede staat.

Interessant lot foto-camera's
Resultaat: 1.000 EUR

Kleine Duitse kist, 1900
Startprijs 600 EUR

Kinderslee
Startprijs 300 EUR

Kinder-duw-slede. 19e Eeuw. Met lakwerk + metaal en houten grip. Afmeting: 94 x 110 x 43 cm. In goede staat.

2x Kapitale kaarskandelaar
Startprijs 800 EUR

Twee grote bronzen figuren kaarskandelaren met marmer, deels verguld. Naar antiek voorbeeld. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 x 29 x 12 cm. In goede staat.

2x Wandlamp
Resultaat: 160 EUR

Twee grote antieke brons vergulde wandlampen. Drie-lichts. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: 80 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 90 EUR

W.M.F. bouilloir, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse W.M.F. jugendstil boulloir van roodkoper. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

21 Delen Vaderlandsche Liefde/ Isaak Tirion
Startprijs 700 EUR

Lot strijkijzers (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot met diverse antieke strijkijzers. Onder meer; messing, gietijzer. Diverse zijn gemerkt. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1900
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse theekist
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Quinze theekist met origineel bronzen beslag. Slot mist. Afmeting: 13 x 15,5 cm. In goede staat.

Pronkbokaal, H 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Neo renaissance pronkbokaal. Gelobt met figuren voorstelling en Latijnse teksten. Afmeting; H 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse wastafel
Resultaat: 650 EUR

Antieke Engelse wastafel met console + spiegel van gietijzer + draken, met keramieken wasbak. Johnson Brothers Hanley Limited. Afmeting: 70 x 55 x 190 cm. In goede staat.

Antieke parfumflacon, H 13 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke parfumflacon met vergulde messing versieringen + figuren. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse supraporte
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse stucwerk supraporte met originele polychromie. Afmeting: 36 x 68 x 16 cm. In goede staat.

Lot kerfsnede (Zeeuws)
Resultaat: 100 EUR

Lot diversen, Holland. Onder andere Zeeuws snijwerk. 19e Eeuw. Handwerkgereedschap. Eén met tekst en symbolen. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startprijs 3.400 EUR

2x WMF flessenbak, 1910
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse W.M.F. plated flessenhouders. Jugendstil. Circa 1910. Putti/edelhert decor. Afmeting: Ø 9 - 10 cm. In goede staat.

2x Handnaaimachine, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee zware, antieke handnaaimachines van metaal. Circa 1900. Eén gemerkt Perba, met klauwpoten. Afmeting: 38 - 51 cm. In goede staat.

Antieke Lüsterweibchen hanglamp, 1920
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Zuid Duitse houtgestoken Lüsterweibchen hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 60 x 80 x 60 cm. In goede staat.

5-Arms kandelaar, H 72 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen empire-stijl kaarskandelaar met vergulding en kariatiden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.