Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Bieden

Het veilen geschiedt per opbod:

Van Tot Biedstap
€ 0,00 € 50,00 € 5,00
€ 50,00 € 200,00 € 10,00
€ 200,00 € 450,00 € 25,00
€ 450,00 € 1.000,00 € 50,00
€ 1.000,00 € 2.000,00 € 100,00
€ 2.000,00 € 4.500,00 € 250,00
€ 4.500,00 € 10.000,00 € 500,00
€ 10.000,00 € 20.000,00 € 1.000,00
€ 20.000,00 € 45.000,00 € 2.500,00
€ 45.000,00 € 100.000,00 € 5.000,00

 

Hoe gaat het bieden in zijn werk?


Bieden voor de veiling:

U kunt via de site uw maximum biedingen voor de veiling alvast doorgeven. Er zal dan automatisch geboden worden namens u tijdens de veiling zelf door de veilingmeester. Als voorbeeld een kavel met een startprijs van 100 euro. U biedt op uw account maximaal 200 euro (natuurlijk weet niemand anders wat uw maximum bod is, en vice versa). Zodra een kavel aan bod is wordt eerst het hoogste voorbod genoemd. (Stel 3 mensen hebben geboden, 1 persoon tot 100 euro, 1 persoon tot 150 euro, en u tot 200 euro. De veilingmeester zal dan dus beginnen met een bod namens u van 160 euro.)

  • Stel niemand anders heeft een voorbieding gedaan, dan begint de veilingmeester namens u met een bod van 100 euro. Mocht niemand anders bieden, dan wordt het kavel aan u toegeslagen voor 100 euro.
  • Als er in de zaal 110 geboden wordt, zal de veilingmeester namens u een bod doen van 120 euro (aangezien u aangegeven heeft tot maximaal 200 te willen gaan).
  • Mocht er vanuit de zaal 210 euro geboden worden, zal de veilingmeester aangeven dat u als voorbieder geen verder bod uitbrengt en zal het kavel naar iemand uit de zaal gaan.
De kijkdagen:

Tijdens de kijkdagen kunt u elk kavel bekijken op onze locatie. Ook tijdens de kijkdagen zijn er mogelijkheden tot het afgeven van voorbiedingen. De daarvoor bestemde formulieren zijn op locatie verkrijgbaar tijdens de kijkdagen.

Bieden tijdens de LIVE-veiling:

Als u een account aangemaakt heeft en deze is goedgekeurd kunt u altijd meebieden tijdens onze live-veiling. Zodra de veiling begonnen is kunt u via de knop "LIVE-VEILING" online meedoen aan onze veiling

Telefonisch meebieden:

U kunt ook meebieden tijdens de veiling zelf via de telefoon. Laat ons weten op welke kavels u via de telefoon mee wilt bieden en wij nemen contact met u op zodra het kavel aan bod is.

U kunt dit aangeven via uw internetaccount (als u voorbiedingen afgeeft via internet), via het schriftelijke formulier tijdens de kijkdagen of door contact met ons op te nemen.

Houdt u a.u.b. wel in gedachten dat alle genoemde prijzen excl. de 28% opgeld en 1 euro kavelgeld zijn.