Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2022

van do 7-7-2022 10:00
tot za 9-7-2022 22:30
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

80 EUR
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

250 EUR
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

200 EUR
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

120 EUR
Majolica bloempot op zuil

Majolica bloempot op zuil

150 EUR
Antieke Breetvelt vaas, H 54 cm.

Antieke Breetvelt vaas, H 54 cm.

800 EUR
18e Eeuws Meissen theeservies

18e Eeuws Meissen theeservies

400 EUR
Platelen Eskaf dekselpot, 1930

Platelen Eskaf dekselpot, 1930

200 EUR
Daum figuur, Pauw

Daum figuur, Pauw

1.050 EUR
Antieke figurengroep

Antieke figurengroep

300 EUR
Antiek bronzen beeld van H. Moreau

Antiek bronzen beeld van H. Moreau

1.350 EUR
Louis Seize hoekkast, 1780

Louis Seize hoekkast, 1780

1.000 EUR

Juliveiling 2022

 Oproeptijden 7 juli:

Categorie Aantal Aanvang
Zilver & Verzilverd 320 10:00 Uur
Sieraden 395 13:30 Uur
Schilderijen 389 17:30 Uur

 Oproeptijden 8 juli:

Categorie Aantal Aanvang
Diversen 286 10:00 Uur
Militaria 53 13:00 Uur
Poppen & Speelgoed 18 13:30 Uur
Klokken 158 13:45 Uur
Meubels 251 15:15 Uur
Tapijten 11 17:15 Uur
Brons & Beeldhouwkunst 114 18:00 Uur
Glas & Kristal 23 19:00 Uur
Porselein & Aardewerk 265 19:30 Uur

 Oproeptijden 9 juli:

Categorie Aantal Aanvang
Aziatica 772 10:00 Uur

KIJKDAGEN:

2 Juli: 10:00-17:00
3 Juli: 11:00-17:00
4 Juli : 10:00-18:00

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

 

Bent u inbrenger?

Stuur vrijblijvend foto's naar:

Mail: info@twentsveilinghuis.nl

WhatsApp: 06-39272317

Of:

Maak een afspraak en kom langs met uw in te brengen goederen op dinsdag, woensdag of donderdag van 9:00 - 17:30

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons

Klik hier voor meer informatie