Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2021: After-Sales / Naverkoop

van do 7-10-2021 10:00
tot za 9-10-2021 21:00
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

150 EUR
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

750 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes

200 EUR
Twee Chinese vazen

Twee Chinese vazen

200 EUR
Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm.

Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm.

8.000 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

250 EUR
18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.

90 EUR
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.

250 EUR
Zes-delig Frans thee-servies

Zes-delig Frans thee-servies

60 EUR
Napels porseleinen tafellamp

Napels porseleinen tafellamp

150 EUR
Antieke Copier cactuspot, 1930

Antieke Copier cactuspot, 1930

50 EUR
Henri Godet, 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre

Henri Godet, 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre

2.000 EUR

Oktoberveiling 2021

 Oproeptijden do. 7 oktober:

Categorie Aantal Aanvang
Zilver & Verzilverd 304 10:00 Uur
Sieraden 376 13:30 Uur
Schilderijen 413 17:00 Uur

 Oproeptijden vr. 8 oktober:

Categorie Aantal Aanvang
Diversen 376 10:00 Uur
Militaria 33 14:00 Uur
Poppen & Speelgoed 23 14:15 Uur
Klokken 133 14:30 Uur
Meubels 241 15:40 Uur
Tapijten 20 18:15 Uur
Brons & Beeldhouwkunst 103 18:30 Uur
Glas & Kristal 52 19:30 Uur
Porselein & Aardewerk 237 20:15 Uur

 Oproeptijden za. 9 oktober:

Categorie Aantal Aanvang
Aziatica 835 10:00 Uur

 

Kijkdagen:

2 oktober: 10:00 - 17:00

3 oktober: 11:00 - 17:00

4 oktober: 10:00 - 18:00

Inbrengen Januariveiling 2022:

Ìnbreng geopend vanaf 19 oktober

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

 

Bent u inbrenger?

Stuur vrijblijvend foto's naar:

Mail: info@twentsveilinghuis.nl

WhatsApp: 06-39272317

Of:

Maak een afspraak en kom langs met uw in te brengen goederen op dinsdag, woensdag of donderdag van 9:00 - 17:30

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons

Klik hier voor meer informatie