DO. 24 JAN GESLOTEN TOT 13:30 Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Veiling data:

11.01.2019, van 17:00 Uur

Kijkdagen:

Di. t/m Vr.: 10:00 - 17:30

Vergulde zilveren kelk
Vergulde zilveren kelk
3.000 EUR
Gouden tennisarmband met diamant
2.000 EUR
Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
3.500 EUR
A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen
5.000 EUR
Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin
1.500 EUR
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam
650 EUR
Oude messing altaar
Oude messing altaar
1.150 EUR
Duitse geldkist, 17e eeuw
Duitse geldkist, 17e eeuw
1.250 EUR
Antiek Japans Katana sabel
Antiek Japans Katana sabel
2.250 EUR
Antiek voorlader pistool, 1800
200 EUR
Lot munten (11x)
Lot munten (11x)
400 EUR
5x Oud speelgoed
5x Oud speelgoed
100 EUR

Aprilveiling 2019:

Veiling:

Vrijdag 5 april: aanvang 17:00

- Kavels 1 tot 1600

Zaterdag 6 april: aanvang 10:00

- Kavels 2000 t/m 6500

Kijkdagen:

Zaterdag 30 mrt.: 10:00 - 17:00

Zondag 31 mrt.: 11:00 - 17:00

Maandag 1 apr.: 10:00 - 18:00

Dinsdag 2 apr.: 10:00 - 18:00

Inbrengen:

Inbrengen kan tot: 8 Maart

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

Bent u inbrenger?

Informatie voor inbrengers

Voor onze veilingen vragen wij inbreng van sieraden, schilderijen, zilver, munten, postzegels, ansichtkaarten, poppen, speelgoed, meubels, klokken, tapijten, brons, beelden, porselein, keramiek, antieke wapens, verzamelingen etc.  Uitsluitend van goede kwaliteit. Ook totale verzamelingen en inboedels

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons