Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

van do 8-4-2021 10:00
tot za 10-4-2021 22:00
Zeldzame Chinese Ghendi

Zeldzame Chinese Ghendi

1.500 EUR
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

200 EUR
Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.

Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.

350 EUR
Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.

Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.

400 EUR
Zes Chinese kop + schotels

Zes Chinese kop + schotels

1.200 EUR
Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau

Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau

1.500 EUR
2 Franse pronkkannen, 1900

2 Franse pronkkannen, 1900

450 EUR
Makkumer Tichelaar wandplaquette, 1900

Makkumer Tichelaar wandplaquette, 1900

150 EUR
WMF Myra-kristall vaas 1900

WMF Myra-kristall vaas 1900

200 EUR
Bronzen buste (Messerschmidt)

Bronzen buste (Messerschmidt)

1.250 EUR
Antiek Weens bronzen figuur, 1900

Antiek Weens bronzen figuur, 1900

425 EUR
Frans bronzen figuur, Man met vaandel

Frans bronzen figuur, Man met vaandel

750 EUR

Juliveiling 2021

Online-Veiling:

08 juli: 10:00
09 juli: 10:00
10 juli: 10:00

Kijkdagen:

INFO VOLGT

Inbrengen Juliveiling:

Ìnbreng geopend op afspraak

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

 

Bent u inbrenger?

Stuur vrijblijvend foto's naar:

Mail: info@twentsveilinghuis.nl

WhatsApp: 06-39272317

Of:

Kom vrijblijvend langs met uw in te brengen goederen op dinsdag, woensdag of donderdag van 9:00 - 17:30

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons

Klik hier voor meer informatie