Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

van do 7-1-2021 10:00
tot za 9-1-2021 21:00
Chinese Queng Lung vaas

Chinese Queng Lung vaas

800 EUR
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot

Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot

300 EUR
2x Chinese Familie Verte vazen

2x Chinese Familie Verte vazen

500 EUR
6x Capucijne kop + schotels

6x Capucijne kop + schotels

200 EUR
Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.

Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.

800 EUR
2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

300 EUR
2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

500 EUR
2 Colenbrander Ram vazen

2 Colenbrander Ram vazen

400 EUR
3 Colenbrander Ram borden

3 Colenbrander Ram borden

750 EUR
2 Grote Colenbrander Ram vazen

2 Grote Colenbrander Ram vazen

850 EUR
Meissen pronkvaas

Meissen pronkvaas

400 EUR
Porseleinen bord met portret

Porseleinen bord met portret

250 EUR

Aprilveiling 2021

Online-Veiling:

08 April: 10:00
09 April: 10:00
10 April: 10:00

Kijkdagen:

Nadere informatie volgt

Inbrengen Aprilveiling:

INBRENG OP AFSPRAAK!

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

 

Bent u inbrenger?

Stuur vrijblijvend foto's naar:

Mail: info@twentsveilinghuis.nl

WhatsApp: 06-39272317

Of:

Kom vrijblijvend langs met uw in te brengen goederen op dinsdag, woensdag of donderdag van 9:00 - 17:30

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons

Klik hier voor meer informatie