Naverkoop (After-Sales) Juliveiling

Veiling data:

Kijkdagen:

Di. t/m Vr.: 10:00 m- 17:30
GESLOTEN: 13 T/M 19 AUGUSTUS

Zilver vergulde monstrans
Zilver vergulde monstrans
3.500 EUR
Witgouden collier met briljant
2.400 EUR
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
1.250 EUR
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park
2.000 EUR
16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820
2.250 EUR
2x Vuurvergulde kandelaren, 1840
550 EUR
Antiek Engels zwaard
Antiek Engels zwaard
175 EUR
GG Munt
GG Munt
100 EUR
Biljet Hfl. 1000,- gulden 1938
180 EUR
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
1.800 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800
1.800 EUR
Hollandse porseleinkast, 1770
Hollandse porseleinkast, 1770
1.500 EUR

Oktoberveiling 2018:

Veiling:

Vrijdag 12 oktober: aanvang 17:00

- Kavels 1 tot 1600

Zaterdag 13 oktober: aanvang 10:00

- Kavels 2000 t/m 6500

Kijkdagen:

Zaterdag 6 okt.: 10:00 - 17:00

Zondag 7 okt.: 11:00 - 17:00

Maandag 8 okt.: 10:00 - 18:00

Dinsdag 9 okt.: 10:00 - 18:00

Inbrengen:

Inbrengen kan tot: 2 September

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

Bent u inbrenger?

Informatie voor inbrengers

Voor onze veilingen vragen wij inbreng van sieraden, schilderijen, zilver, munten, postzegels, ansichtkaarten, poppen, speelgoed, meubels, klokken, tapijten, brons, beelden, porselein, keramiek, antieke wapens, verzamelingen etc.  Uitsluitend van goede kwaliteit. Ook totale verzamelingen en inboedels

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons