Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2020

Veiling data:

10.01.2020, van 17:00 Uur
11.01.2020, van 10:00 Uur

Kijkdagen:

Ma.: Gesloten
Di. t/m Do.: 8:30 - 17:30
Vr.: 10:00 - 17:30
Za.: Op afspraak

Paar Colenbrander Ram vazen 29
800 EUR
Colenbrander Ram vaas Wildzang
900 EUR
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel
300 EUR
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom
200 EUR
Pablo Picasso, keramieken bord
7.500 EUR
2x Oude Franse glazen vazen
2x Oude Franse glazen vazen
180 EUR
Bronzen/vergulde bloempot door Gustav Gurschner
2.000 EUR
Japans figuur, Keizer Jimmu
Japans figuur, Keizer Jimmu
1.450 EUR
17e Eeuws houtgestoken beeld
17e Eeuws houtgestoken beeld
1.500 EUR
Hollands Louis Seize kabinet, 1780
1.000 EUR
Empire secretaire, 1820
Empire secretaire, 1820
700 EUR
Barok vitrine met intarsia
Barok vitrine met intarsia
1.500 EUR

Januariveiling 2020:

Veiling:

Vrijdag 10 januari: aanvang 17:00

- Kavels 1 tot 1600

Zaterdag 11 januari: aanvang 10:00

- Kavels 2000 t/m 6600

Kijkdagen:

Zaterdag 04 jan.: 10:00 - 17:00

Zondag 05 jan.: 11:00 - 17:00

Maandag 06 jan.: 10:00 - 18:00

Dinsdag 07 jan.: 10:00 - 18:00

Inbrengen:

Inbrengen gesloten!

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

Bent u inbrenger?

Informatie voor inbrengers

Voor onze veilingen vragen wij inbreng van sieraden, schilderijen, zilver, munten, postzegels, ansichtkaarten, poppen, speelgoed, meubels, klokken, tapijten, brons, beelden, porselein, keramiek, antieke wapens, verzamelingen etc.  Uitsluitend van goede kwaliteit. Ook totale verzamelingen en inboedels

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons