Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022

van do 6-10-2022 10:00
tot za 8-10-2022 23:00
Zes Chinese kop + schotels

Zes Chinese kop + schotels

500 EUR
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

800 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

200 EUR
18e - 19e  Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

300 EUR
Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.

3.250 EUR
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890

Grenzhausen bloempot op zuil, 1890

450 EUR
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.

18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.

325 EUR
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.

18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.

450 EUR
Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

900 EUR
Antiek bronzen figuur

Antiek bronzen figuur

1.800 EUR
Frans bronzen beeld, Vrouw met mandoline

Frans bronzen beeld, Vrouw met mandoline

1.750 EUR
Paul Dom, Bronzen beeld

Paul Dom, Bronzen beeld

500 EUR

Oktoberveiling 2022

 Oproeptijden 6 oktober

Categorie Aantal Aanvang
Zilver & Verzilverd 298 10:00 Uur
Sieraden 360 13:30 Uur
Schilderijen 398 17:30 Uur

 Oproeptijden 7 oktober

Categorie Aantal Aanvang
Diversen 282 10:00 Uur
Glas & Kristal 28 10:00 Uur
Militaria 45 13:00 Uur
Poppen & Speelgoed 21 13:25 Uur
Klokken 129 13:40 Uur
Meubels 236 14:50 Uur
Tapijten 46 17:00 Uur
Brons & Beeldhouwkunst 135 18:00 Uur
Porselein & Aardewerk 217 19:45 Uur

 Oproeptijden 8 oktober

Categorie Aantal Aanvang
Aziatica 759 10:00 Uur

 

KIJKDAGEN:

1 Oktober: 10:00-17:00
2 Oktober: 11:00-17:00
3 Oktober: 10:00-18:00

 

INBRENGEN: Inbreng gesloten

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

 

Bent u inbrenger?

Stuur vrijblijvend foto's naar:

Mail: info@twentsveilinghuis.nl

WhatsApp: 06-39272317

Of:

Maak een afspraak en kom langs met uw in te brengen goederen op dinsdag, woensdag of donderdag van 9:00 - 17:30

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons

Klik hier voor meer informatie