Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Pallme König vazen
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote Pallme König glazen vazen. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. Minimale chips binnenrand vaas. Verder in goede staat.

Ioan Nemtoi, Moderne glazen kandelaar
Startprijs 190 EUR

Ioan Nemtoi. 1964. Roemenië. Moderne glazen kaarskandelaar. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee delen glaswerk
Resultaat: 90 EUR

Twee delen gesigneerd Italiaans glaswerk. 1x Vaas Michele Luzoro. 1x Stopfles Michele Luzoro. Afmeting: 26 - 29 cm. In goede staat.

Ioan Nemtoi, Glazen vaas
Startprijs 275 EUR

Ioan Nemtoi. 1964. Roemenië. Moderne glazen bolvaas met bladmetaal. Unica. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Grote glazen schenkkan
Startprijs 900 EUR

Daum, Pauw
Startprijs 950 EUR

Gesigneerde glazen pauw van Daum. P. Guy, petit fils. Frankrijk. Nr. 13/300. Gelimiteerde oplage. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x Ø 31 cm. In goede staat.

Murano glas (Orkest)
Startprijs 100 EUR

Leuk 7-delig Murano glazen orkest in Walt Disney-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Murano haan
Startprijs 70 EUR

Oude glazen Murano haan. Glasflusing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws glazen jacht flacon
Resultaat: 100 EUR

Copier Leerdam vaas
Resultaat: 40 EUR

Octagonale groene Copier Leerdam vaas met bodemmerk. 30-er Jaren. Afmeting: 12,3 x 11,5 cm. In goede staat.

A.D. Copier glazen vaas, 1938
Resultaat: 70 EUR

Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige vaas uit 1938. Model KN 1975. H 16,5 cm. In goede staat.

Srica Leerdam glazen vaas, H 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Serica Leerdam dikwandige glazen vaas met luchtbellen. Ontwerp Floris Meijdam in 1963. 1919 - 2011. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Italiaanse glazen kom
Startprijs 80 EUR

Grote Millefiori-stijl dikwandige glazen vaas/pot. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Mogelijk Murano. Afmeting: H 19 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas, H 39 - 51 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee jugendstil stijl glazen vazen. Floraal, landschap decor. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 39 - 51 cm. In goede staat.

Antieke glazen vaas
Resultaat: 70 EUR

Antieke glazen jugendstil vaas. Gesigneerd Jem. Circa 1900. Landschap met schapen en herder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Vijf antieke glazen
Resultaat: 280 EUR

Vijf antieke glazen. Divers. Onder meer Roemers, slingerglazen. Afmeting: H 12 - 17,5 cm. In goede staat.

4x Duits glaswerk
Startprijs 60 EUR

Vier mondgeblazen Duitse renaissance glazen bekers met ribbels. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 14,5 cm. In goede staat.

Ioan Nemtoi, Glazen kandelaar
Startprijs 190 EUR

Ioan Nemtoi, Glazen kandelaar
Startprijs 190 EUR

2x Kristallen menage/set
Startprijs 50 EUR

Lot antiek glaswerk (3x)
Startprijs 60 EUR

Glazen vaas, Rudolph Weninger
Resultaat: 70 EUR

Duitse glazen vaas. Ontwerp Rudolph Weninger. 1944 - . Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Lot Fostoria wijnglazen (8x)
Resultaat: 50 EUR

Acht Amerikaanse gegraveerde wijnglazen van het merk Fostoria. Kristalglas. Afmeting: H 19,5 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Glazen vaas, H 61 cm.
Resultaat: 50 EUR

Moderne glazen pijpvaas met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.