Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pallme König vazen 5500
Pallme König vazen
Startprijs 1.000 EUR
Ioan Nemtoi, Moderne glazen kandelaar 5501
Ioan Nemtoi, Moderne glazen kandelaar
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Twee delen glaswerk 5502
Twee delen glaswerk

Resultaat:

90 EUR

Ioan Nemtoi, Glazen vaas 5503
Ioan Nemtoi, Glazen vaas
Startprijs 275 EUR
Grote glazen schenkkan 5504
Grote glazen schenkkan
Startprijs 900 EUR
Daum, Pauw 5505
Daum, Pauw
Startprijs 950 EUR
Murano glas (Orkest) 5506
Murano glas (Orkest)
Startprijs 100 EUR
Murano haan 5507
Murano haan
Startprijs 70 EUR
Verkocht
18e Eeuws glazen jacht flacon 5508
18e Eeuws glazen jacht flacon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Copier Leerdam vaas 5509
Copier Leerdam vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A.D. Copier glazen vaas, 1938 5510
A.D. Copier glazen vaas, 1938

Resultaat:

70 EUR

Srica Leerdam glazen vaas, H 14 cm. 5511
Srica Leerdam glazen vaas, H 14 cm.
Startprijs 80 EUR
Italiaanse glazen kom 5512
Italiaanse glazen kom
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Glazen vaas, H 39 - 51 cm. 5513
2x Glazen vaas, H 39 - 51 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke glazen vaas 5514
Antieke glazen vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vijf antieke glazen 5515
Vijf antieke glazen

Resultaat:

280 EUR

4x Duits glaswerk 5516
4x Duits glaswerk
Startprijs 60 EUR
Ioan Nemtoi, Glazen kandelaar 5517
Ioan Nemtoi, Glazen kandelaar
Startprijs 190 EUR
Ioan Nemtoi, Glazen kandelaar 5518
Ioan Nemtoi, Glazen kandelaar
Startprijs 190 EUR
2x Kristallen menage/set 5519
2x Kristallen menage/set
Startprijs 50 EUR
Lot antiek glaswerk (3x) 5520
Lot antiek glaswerk (3x)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Glazen vaas, Rudolph Weninger 5521
Glazen vaas, Rudolph Weninger

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Fostoria wijnglazen (8x) 5522
Lot Fostoria wijnglazen (8x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen vaas, H 61 cm. 5523
Glazen vaas, H 61 cm.

Resultaat:

50 EUR