Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7000
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vier Chinese borden Ø 21,3 cm. 7001
Vier Chinese borden Ø 21,3 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote kang xi schotel Ø 41cm. 7002
Grote kang xi schotel Ø 41cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee grote kang xi schotels Ø 38,6 cm. 7003
Twee grote kang xi schotels Ø 38,6 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 28,8 cm. 7004
Chinese dekselvaas, H 28,8 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 20,3 cm. 7005
Chinese drakenvaas, H 20,3 cm.

Resultaat:

275 EUR

17e Eeuwse Chinese rolwagen vaas, H 35,5 cm. 7006
17e Eeuwse Chinese rolwagen vaas, H 35,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese vaas, H 32 cm. 7007
Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
18e Eeuws poudre bleu bord Ø 20,1 cm. 7008
18e Eeuws poudre bleu bord Ø 20,1 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees bord Ø 21,5 - 34,5 cm. 7009
2x Antiek Chinees bord Ø 21,5 - 34,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Chinese gemberpot, H 20 x Ø 18,5 cm. 7010
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 18,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Set Chinese gele kommen Ø 15,6 cm. 7011
Set Chinese gele kommen Ø 15,6 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese vaas, H 29 cm. 7012
Chinese vaas, H 29 cm.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Familie rose schaal Ø 40,5 cm. 7014
Familie rose schaal Ø 40,5 cm.

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 12,5 cm. 7015
Chinese theebus, H 12,5 cm.

Resultaat:

80 EUR

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm. 7016
Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 35,7 cm. 7017
Grote Chinese schotel Ø 35,7 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees Ming bord Ø 22 cm. 7018
Chinees Ming bord Ø 22 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 25 cm. 7019
Chinese gemberpot Ø 25 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Antiek Japans bord Ø 14,7 - 24,5 cm. 7020
2x Antiek Japans bord Ø 14,7 - 24,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk dekseldoos 7021
Chinees lakwerk dekseldoos

Resultaat:

2.750 EUR

2x Kanton olielamp, H 64 cm. 7022
2x Kanton olielamp, H 64 cm.
Startprijs 1.200 EUR
2x Chinese lampenvoet, H 57 cm. 7023
2x Chinese lampenvoet, H 57 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Grote Chinese bolvaas, H 40,7 x Ø 35 cm. 7024
Grote Chinese bolvaas, H 40,7 x Ø 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR