Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pronkvertico met klok, 1880 4000
Pronkvertico met klok, 1880
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Antieke spiegel, H 141 x B 91 cm. 4001
Antieke spiegel, H 141 x B 91 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote antieke boekenkast, 1910 4002
Grote antieke boekenkast, 1910

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bureau + stoel, 1910 4003
Bureau + stoel, 1910

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Barok ladenkast 4004
Barok ladenkast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse bibliotheekkast, 1880 4005
Franse bibliotheekkast, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Empire bank, 1820 (gerestaureerd) 4006
Empire bank, 1820 (gerestaureerd)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse pronk vitrine 4007
Franse pronk vitrine

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Hollands wortelnoten kabinet, 1780 4008
Hollands wortelnoten kabinet, 1780

Resultaat:

850 EUR

Hoekkast met porseleinen plaquette 4009
Hoekkast met porseleinen plaquette
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Willem III damesbureau met stoel 4010
Willem III damesbureau met stoel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse buffetkast, 1880 4011
Franse buffetkast, 1880

Resultaat:

180 EUR

Barok secretaire 4012
Barok secretaire
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Tafeltje met windhond, 1900 4013
Tafeltje met windhond, 1900

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Dames secretaire + stoel 4014
Dames secretaire + stoel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gründer secretaire 4015
Gründer secretaire

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Mahonie secretaire 4016
Mahonie secretaire

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Piedestal met putti 4017
Piedestal met putti

Resultaat:

700 EUR

Jalouziekastje (mahonie), 1800 4018
Jalouziekastje (mahonie), 1800
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Hollands secretaire, 1780 4019
Hollands secretaire, 1780

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Hollandse kist, Willem V & Wilhelmina 4020
Hollandse kist, Willem V & Wilhelmina

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schildersezel 4021
Schildersezel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Eiken rococo wandtafel 4022
Eiken rococo wandtafel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Danziger kast 4023
Danziger kast

Resultaat:

450 EUR