Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Pronkvertico met klok, 1880
Startprijs 2.500 EUR

Antieke spiegel, H 141 x B 91 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse vergulde stucwerk spiegel. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: H 141 x B 91 cm. In goede staat.

Grote antieke boekenkast, 1910
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke notenhouten 6-deurs boekenkast met (figuren) snijwerk + kroon. Italiaanse stijl. Neo renaissance. Afmeting: 240 x 245 x 80 cm. In goede staat.

Bureau + stoel, 1910
Resultaat: 275 EUR

Grote antiek schrijfbureau + stoel. Italiaanse stijl. Circa 1910. Neo renaissance. Met verso medaillon. Afmeting: 80 x 180 x 91 cm.

Barok ladenkast
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse eikenhouten barok ladenkast met ster-intarsia en kruisvoet. Duitsland. Met origineel verguld beslag, sleutel en sloten. Afmeting: 80 x 67 x 38 cm. In goede staat.

Franse bibliotheekkast, 1880
Resultaat: 450 EUR

Antieke, eikenhouten Franse bibliotheekkast met schuifdeuren, halve zuilen + renaissance snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 230 x 210 x 76 cm. In goede staat.

Empire bank, 1820 (gerestaureerd)
Resultaat: 300 EUR

Gerestaureerde mahoniehouten empire bank met goede stoffering. Met wapendecor. Afmeting: 85 x 190 x 65 cm. In goede staat.

Franse pronk vitrine
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame antieke Franse pronk vitrine opzetkast met vergulde bronzen versieringen. Notenhout. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 202 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.

Hollands wortelnoten kabinet, 1780
Resultaat: 850 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag, klauwpoten. Circa 1780. Zijkant fineerschade. Ongerestaureerd. Afmeting: 230 x 185 x 70 cm. In matige staat.

Hoekkast met porseleinen plaquette
Startprijs 1.500 EUR

Willem III damesbureau met stoel
Resultaat: 300 EUR

Franse buffetkast, 1880
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse Henri Deux buffetkast van eikenhout, met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In zeer goede staat.

Barok secretaire
Startprijs 600 EUR

Tafeltje met windhond, 1900
Resultaat: 1.700 EUR

Dames secretaire + stoel
Resultaat: 140 EUR

Antiek Frans damessecretaire, voorzien van intarsia en brons + stoel. Circa 1900. Afmeting: 88 x 70 x 45 cm. In goede staat.

Gründer secretaire
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit secretaire met zuilen en wortelnoten binnenleven. Circa 1880. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 180 x 100 x 63 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse Louis Philippe secretaire van mahoniehout. Met extra schrijflade, tollen en mooi binnenleven. Lichte fineerschade. Afmeting: 174 x 106 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Piedestal met putti
Startprijs 700 EUR

19e Eeuwse notenhouten piedestal met twee putti's en klauwpoten. Afmeting: H 110 x Ø 39 cm. In goede staat.

Jalouziekastje (mahonie), 1800
Startprijs 200 EUR

Hollands secretaire, 1780
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Hollands Louis Seize secretaire. Circa 1780. Afmeting: 113 x 56 x 101 cm. In goede staat.

Hollandse kist, Willem V & Wilhelmina
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kist met annotatie 1768 + voorstelling Willem V + Wilhelmina van Pruissen. Slot ooit gewisseld, verder in goede staat. Afmeting: 75 x 90 x 50 cm.

Schildersezel
Resultaat: 325 EUR

Luxe schildersezel met dolfijnen/guirlandes. Mahoniehout. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 217 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Eiken rococo wandtafel
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse houtgestoken eiken rococo wandtafel met rijk snijwerk + bruin marmeren blad. Afmeting: 111 x 40 x 80 cm. In goede staat.

Danziger kast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse 1-deurs Danziger-kast van notenhout. Barokkast met schuine hoeken, origineel slot en snijwerk. Afmeting: 168 x 110 x 50 cm. In goede staat.