Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Seize commode
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten Louis Seize commode met vier lades en origineel beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 96 x 126 x 56 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Speeltafel
Startprijs 100 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Antieke Duitse dekenkist, 1800
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse barok dekenkist van eikenhout + naam ingekerft. Circa 1800. Afmeting: 74 x 69 x 181 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1760
Startprijs 2.500 EUR

Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...

Set bijzettafels (eiken)
Resultaat: 130 EUR

Set eikenhouten bijzettafels met lades en band-intarsia. In Engelse landhuis stijl. Mooie dure kwaliteit. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 75 x 70 cm. In goede staat.

Drentse pastoorkast
Resultaat: 300 EUR

Kleine 18e eeuwse Drentse pastoorkast met lade. Eikenhout. Uitneembaar. Afmeting: 174 x 55 x 150 cm. In zeer goede staat.

Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 400 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.