Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Thedo speelgoedauto 'Sneldienst'
Resultaat: 100 EUR

Leuke Hollandse houten Thedo speelgoedauto uit de 50-er jaren. Sneldienst vrachtauto. Afmeting: 30 x 72 x 20 cm. In goede staat.

Twee delen speelgoed
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek speelgoed, 1e helft 20e eeuw. Een papier mache candy box, politie agent. En blikken beweegbare boksers met lithgintie. 9-19 cm. In goede staat.

Märklin trein met rails etc.
Startprijs 100 EUR

Elektrische Märklin Tenderlock met twee wagons + rails. Type 889. In kist. Circa 1920. Bespeeld. Afmeting: 18 x 50 x 42 cm. In redelijke staat.

Märklin trein + rails, 1920
Resultaat: 200 EUR

Engelse speelgoed Tri-Ang Lines trein
Startprijs 200 EUR

Elastolin postkoest
Startprijs 200 EUR

Duitse elastolin speelgoed postkoets met drie cowboys. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Elastolin huifkar, 1930
Resultaat: 160 EUR

Duitse speelgoed elastolin huifkar. Circa 1930. Kar uit blik. Afmeting: 29 cm.In redelijk/goede staat.

Elastolin wagon, 1940
Startprijs 180 EUR

Grote Duitse elastolin wagon van bakeliet. Circa 1940. Eén hekje los erbij. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek speelgoed
Resultaat: 100 EUR

Antieke speelgoed kinder-typemachine, 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke, Duitse kinder type-machine van blik (speelgoed). Met originele doos + beschrijving. Gemerkt S.G. Junior U.S.A. patent D.R.G.M. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke pop, 1920
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1920. 1x Armand Marseille Floradora, met slaap-ogen + mohair. 1x Heubach 275/11, met slaap-ogen + mohair. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed (divers)
Resultaat: 30 EUR

Lot houten speelgoed. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Lot speelgoed (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen oud blikken speelgoed. Onder andere Russische zijspan motor, twee blikken vliegtuigen Joustra. 1x Jet/China. 1x Futuristische Russische auto. Afmeting: 23 - 55 cm. In redelijke staat.

Doos divers Lego
Resultaat: 80 EUR

Lot met divers Lego speelgoed (in doos). Onder andere; Lego techniek + figuren. Tevens ander speelgoed. Afmeting: 48 x 30 x 45 cm. In goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Resultaat: 90 EUR

Verzameling elastolin cowboy figuren. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Resultaat: 180 EUR

Verzameling elastolin speelgoed. Indianen. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Resultaat: 160 EUR

Verzameling Duits elastolin speelgoed. Cowboys + soldaten. Circa 1930. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Resultaat: 120 EUR

Lot elastolin speelgoed, 1930
Resultaat: 200 EUR

Verzameling elastolin Indiaan figuren. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Kinderfornuis
Startprijs 80 EUR

Kinderfornuis + koperen pannen
Resultaat: 160 EUR

Twee kinderfornuizen
Startprijs 150 EUR

3x Duitse badpop
Resultaat: 110 EUR

Drie porseleinen bad poppen. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Twee antieke kinderfornuizen
Resultaat: 90 EUR