Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Twee antieke Meissen bustes, H 23 - 24 cm.
Startprijs 3.500 EUR

Twee grote antieke Meissen porseleinen bustes. Knauff. 19e Eeuw. Jonge vrouwen in klederdracht. Bakfout + kleinere restauraties. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote Delftse dekselvaas, H 63 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee zeer grote Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Gemaakt voor de Franse markt. Circa 1890. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Meissen sculptuur, H 44 cm.
Startprijs 3.800 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen figuur. Allegory of Astronomie Urania. Naar model van Kaendler, echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke majolica plantenzuil
Startprijs 1.000 EUR

8-Delige Dresden tafelset
Resultaat: 180 EUR

Antiek Duits Meissen figuur, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antiek Duits Meissen porseleinen figuur. Ontwerp Otto Pilz. 1876 - 1939. Circa 1920. Schade aan oren/hoorns van de geiten. Afmeting: 25 x 43 x 26 cm. In redelijke staat.

Twee Delftse apothekerspotten
Startprijs 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. 1x V. Apostolor. 1x C. Borragin. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In goede staat.

Colenbrander vaas, H 19,2 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 45. Decor: Brocaat. Circa 1910. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.

2x Colenbrander vaas, H 12,6 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Twee antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 39. Decor: Dun. Circa 1910. Afmeting: H 12,6 cm. In goede staat.

Antieke Colenbrander vaas, H 12,6 cm.
Resultaat: 700 EUR

Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 39. Decor: Dun. Bovenrand beetje grof afgewerkt. Circa 1910. Afmeting: H 12,6 cm. In goede staat.

2x Colenbrander vaas
Resultaat: 3.000 EUR

Twee antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 7. Decor Steil. Circa 1910. Met originele dozen. Afmeting: 22,5 + 12,5 cm. In goede staat.

2x Colenbrander kom Ø 12 cm.
Resultaat: 750 EUR

Een stel antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem kommen. Nr. 12. Decor: Strooming. Circa 1910. Met originele dozen. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Resultaat: 1.300 EUR

Antieke polychrome platelen Ram Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 13. Decor: Naloop. Circa 1910. Afmeting: ca. H 9,5 cm./ Ø 10,5 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, H 12,7 cm.
Resultaat: 950 EUR

Antieke polychrome platelen Ram Colenbrander Arnhem bekervaas + originele doos. Nr. 39. Decor: Hol. Circa 1910. Afmeting: H 12,7 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke Colenbrander vaas, H 7,3 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke en kleine polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas + originele doos. Nr. 33. Decor: Viervoud. Circa 1910. Afmeting: H 7,3 cm. In goede staat.

Antieke Colenbrander schaal
Resultaat: 800 EUR

Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem schaal. Nr. 34. Decor Polyp. Circa 1910. Afmeting: 5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Arnhem schaal
Resultaat: 700 EUR

Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem schaal. Nr. 34. Decor: Polyp. Circa 1910. Afmeting: H 5 x Ø 18,7 cm. In zeer goede staat.

Antieke Colenbrander schotel Ø 24,8 cm.
Resultaat: 950 EUR

Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem schotel. Nr. 27. Decor: Barsten. Circa 1910. Afmeting: Ø 24,8 cm. In goede staat.

Resultaat: 850 EUR

2x Antieke Colenbrander vaas, H 20,7 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Twee grote antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 24. Decor: Drijvend. Circa 1910. Afmeting: H 20,7 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, H 25,7 cm.
Resultaat: 5.000 EUR

Antieke platelen Ram Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 15. Decor: Kragtig. Circa 1910. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.

Porseleinen tafel
Startprijs 400 EUR

Antieke Duitse porseleinen etagiere tafel met facet geslepen glazen platen en florale opgewerkte decors. Thüringen? Minimale chip bloemen mogelijk. Afmeting: 71x 52 x 32 cm. In goede staat.

Franse fayence pendule, 1880
Startprijs 600 EUR

Antieke Delftse vaas
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.