Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/kostbaarheden/eend decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 21,3 cm.
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden met tuin decor. Twee borden haarlijn. Twee borden goed. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijk/goede staat.

Grote kang xi schotel Ø 41cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote kang xi schotels Ø 38,6 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Alleen randfrit. Afmeting: Ø 38,6 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 28,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen kang xi revival dekselvaas met geisha's/bloesem decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 28,8 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,3 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese rolwagen vaas, H 35,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met floraal decor. Kleur: groen/rood. Twee minimale haarlijnen bovenrand. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/vissen/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

18e Eeuws poudre bleu bord Ø 20,1 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen poudre bleu bord met gecontourneerde omranding. Slijtage, haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Chinees bord Ø 21,5 - 34,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Beide borden zijn gelijmd. Afmeting: Ø 21,5 - 34,5 cm. In matige staat.

Chinese gemberpot, H 20 x Ø 18,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met musicerende geisha decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 20 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Set Chinese gele kommen Ø 15,6 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met geel glazuur en floraal decor binnenin. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,2 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Familie rose schaal Ø 40,5 cm.
Resultaat: 255 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen familie rose schaal met floraal/vogel/vlinder decor. 19e Eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 12,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Octagonaal. Deksel gelijmd. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinese schotel Ø 35,7 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met herten in landschap/goud decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 35,7 cm. In matige staat.

Chinees Ming bord Ø 22 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen ming bord met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot Ø 25 cm.
Resultaat: 130 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren optocht. Gelijmd. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In matige staat.

2x Antiek Japans bord Ø 14,7 - 24,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees lakwerk dekseldoos
Resultaat: 2.750 EUR

2x Kanton olielamp, H 64 cm.
Startprijs 1.200 EUR

2x Chinese lampenvoet, H 57 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kang xi lampenvoeten met bronzen montuur. 18e + 19e Eeuwse monturen. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Grote Chinese bolvaas, H 40,7 x Ø 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met paradijsvogel in landschap/floraal decor. Afmeting: H 40,7 x Ø 35 cm. In goede staat.