Januariveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Koning Leopold marmeren buste
Resultaat: 900 EUR

Zeer grote marmeren buste van koning Leopold (België). 19e Eeuw. 1835 - 1909.. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

Moissej Kogan, Knielende vrouw
Startprijs 7.500 EUR

Moissej Kogan. 1879 - 1943. Belangrijke Russische - Joodse beeldhouwer. Knielende vrouw op marmeren basement. Afmeting: 18,5 x 5,5 x 7 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, S. Libensky
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame antieke bronzen plaquette
Startprijs 500 EUR

Zéér zeldzame antieke bronzen plaquette uit 1898 door Pier Pander. 1864 - 1919. Afbeelding koningin Wilhelmina. Afmeting: 32 x 27,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Bernard Grundmann, 1920
Resultaat: 600 EUR

Bronzen art deco figuur door Bernard Grundmann. Geplaatst op sokkel van albast. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Grote bronzen buste
Startprijs 1.500 EUR

Grote bronzen buste. Onduidelijk gesigneerd. Dames portret. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Marmeren sculptuur, Twee zoenende figuren
Startprijs 2.750 EUR

Groot wit marmeren figuur. Twee zoenende figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 41 x 38 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Danseres
Startprijs 200 EUR

Jugendstil beeld, Naakte dame
Startprijs 200 EUR

Jugendstil beeld, Naakte dame
Startprijs 300 EUR

Twee dieren beelden
Startprijs 100 EUR

2x Antiek China. 1x Bronzen tijger, 19e eeuw of ouder. 1x Chinees kind op kameel, circa 1900, staart gelijmd. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, H 22,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame. Door A. Lange. 20e Eeuw. Gietstempel M. Co. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Angles
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Angles. Titel: Philosophe. Jongen met sigaret. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Frans bronzen figuur, 1820
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek art deco beeld, Olifant
Resultaat: 250 EUR

Antieke art deco olifant van compositie metaal. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 30 x 37 x 50 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur. Meisje op boomstronk. Naar August Moreau. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Pierre Meauze, Buste
Resultaat: 700 EUR

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Resultaat: 4.500 EUR

Bronzen roofvogel
Startprijs 400 EUR

Gesigneerde bronzen roofvogel op piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x35 x 22 cm. In goede staat.

2x Putti renaissance kandelaar
Startprijs 1.500 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse houtgesneden renaissance engelen-kandelaren van notenhout. Religieus. Enkele delen gelijmd. Afmeting: 65 x 33 x 22 cm.

Religieus figuur, H 62,5 cm.
Startprijs 500 EUR

16e - 17e Eeuws religieus figuur van larikshout. Polychromie ooit verwijderd. In-actieve oude wormbeval. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Startprijs 550 EUR

Twee grote bronzen figuren op marmeren basement. Naar Auguste Moreau. 21e Eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

L. Eisenberger, Romein met schild en helm
Resultaat: 500 EUR

Antiek bronzen figuur door Ludwig Eisenberger. 1895 - 1920. Duitsland. Romein met schild en helm. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1900
Startprijs 350 EUR

Grote bronzen goudfazant door L. Bureau, 1866 - 1906. Circa 1900. Afmeting: 43 x 49 x 12 cm. In goede staat.