Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mongools beeld (krijger), H 58 cm. 5096
Mongools beeld (krijger), H 58 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5097
Bronzen beeld

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houtgestoken buste, 1959 5098
Houtgestoken buste, 1959

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee figuren 5099
Twee figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Moderne sculptuur, Vrouw met handen 5100
Moderne sculptuur, Vrouw met handen

Resultaat:

90 EUR

Antieke wandplaquette 5101
Antieke wandplaquette
Startprijs 100 EUR
Amerikaanse beeldengroep, 1930 5102
Amerikaanse beeldengroep, 1930
Startprijs 450 EUR
Twee bronzen figuren 5103
Twee bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
Twee bronzen figuren 5104
Twee bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Iffland buste, 1900 5105
Iffland buste, 1900

Resultaat:

50 EUR