Chinees porseleinen familie vert brushpot met figuren/paarden decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met karavaan in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Zittend. 20e Eeuw. Beschadiging aan lint van kalebas. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselpot met bollingen. Landschap met vogel/floraal decor. Randrestauratie + haarlijn in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen ruby red wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vrijmetselaarsbord met symbolen en goudrand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...
Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen bloembak met groen glazuur + gouden tekst op bodem. Afmeting: 7 x 16,3 x 23,7 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerde lithografie. Bamboe bomen met tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 135 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Chinees voorouder portret schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 189 x B 131 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte waterschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees brons. Met bodemmerken. 1x Rechthoekige wierookbrander. 1x Geurverdrijver. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.