Suche

Oude Chinese porseleinen Magic Ball
6002

Startpreis 1.450 EUR

2x Antieke Majolica bloempotten, 1915
6011

Startpreis 250 EUR

Duits Meissen servies
6015
Duits Meissen servies

Startpreis 450 EUR

Colenbrander Ram vaas Schifty 3
6016

Startpreis 700 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6024
Antiek Rozenburg tegeltableau

Startpreis 500 EUR

Kapitaal porseleinen strijdwagen
6025

Startpreis 500 EUR

19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom
6028

Startpreis 300 EUR

Antieke Chinese Ming figuur
6029
Antieke Chinese Ming figuur

Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees trekpotje
6031
18e Eeuws Chinees trekpotje

Startpreis 120 EUR

19e Eeuwse Imari Ghendi-kan
6036
19e Eeuwse Imari Ghendi-kan

Startpreis 300 EUR

2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
6037

Startpreis 400 EUR

Oude/antieke Yixing trekpot
6038
Oude/antieke Yixing trekpot

Startpreis 200 EUR

Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot
6039

Startpreis 800 EUR

Grote Chinese schotel ø 52 cm.
6042

Startpreis 150 EUR

2x 19e Eeuwse Japanse kraagvazen
6043

Startpreis 850 EUR

Jade stempel met leeuw
6044
Jade stempel met leeuw

Startpreis 450 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje
6045

Startpreis 150 EUR

Zeer grote Queng Lung schotel ø 41,5 cm.
6047

Startpreis 1.200 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
6048

Startpreis 1.200 EUR

Oude Chinese vierkante vaas
6049
Oude Chinese vierkante vaas

Startpreis 1.500 EUR

Porseleinen dekselvaas
6051
Porseleinen dekselvaas

Startpreis 325 EUR

Grote Sitzendorf vaas
6055
Grote Sitzendorf vaas

Startpreis 120 EUR

Italiaanse Majolica sierschaal
6056

Startpreis 220 EUR

Antieke Meissen schaal
6057
Antieke Meissen schaal

Startpreis 150 EUR