Suche

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
1003

Startpreis 500 EUR

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
1004

Startpreis 750 EUR

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
1006

Startpreis 450 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie
1008

Startpreis 500 EUR

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
1013

Startpreis 500 EUR

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
1015

Startpreis 1.200 EUR

J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
1016

Startpreis 1.000 EUR

C. Raaphorst, Poezen
1019
C. Raaphorst, Poezen

Startpreis 1.650 EUR

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
1021

Startpreis 150 EUR

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
1023

Startpreis 600 EUR

J.E. Akkeringa Jr., Zonnig boeren huis
1024

Startpreis 750 EUR

Ongesigneerd, Arabieren te paard
1026

Startpreis 300 EUR

Th. Pater, Duits riviergezicht
1027

Startpreis 250 EUR

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
1028

Startpreis 350 EUR

Onduid. gesig., Larens interieur
1029

Startpreis 150 EUR

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
1030

Startpreis 400 EUR

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
1031

Startpreis 4.500 EUR

Onduidelijk, Portret
1032
Onduidelijk, Portret

Startpreis 375 EUR

J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw
1033

Startpreis 750 EUR

A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen
1034

Startpreis 400 EUR

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
1036

Startpreis 500 EUR

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
1037

Startpreis 475 EUR

Dirk Jansen, Windmolen met kippen
1039

Startpreis 180 EUR

J. Wolski, Paardengespan in sneeuw
1040

Startpreis 600 EUR