Suche

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
3501

Startpreis 3.500 EUR

Antieke Circle Tournant klok, 1880
3504

Startpreis 1.700 EUR

Vuurvergulde Empire pendule
3505
Vuurvergulde Empire pendule

Startpreis 1.750 EUR

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
3506

Startpreis 2.600 EUR

3-Delig pendule stel
3507
3-Delig pendule stel

Startpreis 320 EUR

Duitse Gründerzeit staande klok, 1890
3509

Startpreis 1.250 EUR

Zeldzaam platelen klokje 1915
3510
Zeldzaam platelen klokje 1915

Startpreis 100 EUR

Antieke mysterieuze klok
3515
Antieke mysterieuze klok

Startpreis 500 EUR

Franse pendule, 1840
3516
Franse pendule, 1840

Startpreis 325 EUR

19e Eeuwse Imari Cartel klok
3520
19e Eeuwse Imari Cartel klok

Startpreis 275 EUR

Imperial pendule met faunen
3521
Imperial pendule met faunen

Startpreis 250 EUR

Klok met Pierrot
3522
Klok met Pierrot

Startpreis 280 EUR

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule
3525

Startpreis 450 EUR

19e Eeuwse Franse Capucine reiswekker
3528

Startpreis 800 EUR

Antieke Engelse skeletklok
3530
Antieke Engelse skeletklok

Startpreis 300 EUR

Antieke Franse reiswekker, 1900
3544

Startpreis 250 EUR

Antieke Franse glaspendule, 1880
3548

Startpreis 175 EUR

19e Eeuwse Franse kolomklok
3565
19e Eeuwse Franse kolomklok

Startpreis 200 EUR

Franse kolompendule
3566
Franse kolompendule

Startpreis 240 EUR

Antiek Lenzkirch klokje, 1890
3568
Antiek Lenzkirch klokje, 1890

Startpreis 200 EUR

Pfeilkreuz tafelklok, 1900
3569
Pfeilkreuz tafelklok, 1900

Startpreis 60 EUR

Oude massing reiswekker
3571
Oude massing reiswekker

Startpreis 150 EUR

Miniatuur Friese staartklok
3583
Miniatuur Friese staartklok

Startpreis 100 EUR

Antieke Capucijner Officiersklok
3584

Startpreis 1.500 EUR