Suche

Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
3501

Startpreis 1.750 EUR

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
3502

Startpreis 4.500 EUR

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
3505

Startpreis 2.900 EUR

Vuurvergulde Empire pendule
3507
Vuurvergulde Empire pendule

Startpreis 1.600 EUR

Antieke Capucijner officiersklok, 1800
3508

Startpreis 1.700 EUR

Antieke Capucijner Officiersklok
3509

Startpreis 1.700 EUR

Antieke Lenzkirch tafelklok
3510
Antieke Lenzkirch tafelklok

Startpreis 800 EUR

Antieke Weense wandklok met muziek, 1840
3511

Startpreis 550 EUR

3512

Startpreis 2.700 EUR

Weense tafelklok, 18e eeuw
3513
Weense tafelklok, 18e eeuw

Startpreis 500 EUR

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
3517

Startpreis 3.500 EUR

Vuurvergulde portaalpendule, 1800
3518

Startpreis 550 EUR

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
3519

Startpreis 500 EUR

Antieke Franse pendule
3520
Antieke Franse pendule

Startpreis 190 EUR

Franse vergulde pendule, 19e eeuw
3521

Startpreis 240 EUR

Franse Louis Seize pendule, 1800
3524

Startpreis 250 EUR

Schotse staande klok, 19e eeuw
3526

Startpreis 800 EUR

Messing tafelklok, 1880
3527
Messing tafelklok, 1880

Startpreis 150 EUR

Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
3529

Startpreis 350 EUR

Albast Empire klokkenstel
3530
Albast Empire klokkenstel

Startpreis 350 EUR

Frans Clodion klokkenstel, 1860
3531

Startpreis 3.000 EUR

Antieke Franse pendule , 1860
3532
Antieke Franse pendule , 1860

Startpreis 140 EUR

Marmeren Charles Dix pendule
3535
Marmeren Charles Dix pendule

Startpreis 300 EUR

Zeldzame Engelse staande klok
3538
Zeldzame Engelse staande klok

Startpreis 2.300 EUR