Suche

Bouilleklok + console, 19e eeuw
3501

Startpreis 2.500 EUR

Kapitale pendule met dolfijnen, 1860
3504

Startpreis 800 EUR

18e Eeuwse Zaanse klok
3505
18e Eeuwse Zaanse klok

Startpreis 3.000 EUR

Vuurvergulde officiersklok
3506
Vuurvergulde officiersklok

Startpreis 900 EUR

Vergulde lyra pendule
3507
Vergulde lyra pendule

Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Pieter Klock staande klok
3508

Startpreis 2.000 EUR

Franse skeletklok onder stolp
3509
Franse skeletklok onder stolp

Startpreis 350 EUR

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok
3511

Startpreis 1.000 EUR

Franse porseleinen pendule
3512
Franse porseleinen pendule

Startpreis 350 EUR

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
3515

Startpreis 950 EUR

Directoire pendule
3516
Directoire pendule

Startpreis 500 EUR

Antieke pendule
3517
Antieke pendule

Startpreis 200 EUR

Antieke Franse boulle klok, 1900
3518

Startpreis 625 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok
3520
18e Eeuwse Franse boulle klok

Startpreis 700 EUR

Empire pendule met marmer
3522
Empire pendule met marmer

Startpreis 450 EUR

Schwarzwald klok, 1800
3524
Schwarzwald klok, 1800

Startpreis 1.700 EUR

Staande Friese klok
3525
Staande Friese klok

Startpreis 250 EUR

Duitse tafelklok
3529
Duitse tafelklok

Startpreis 300 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok, 1900
3530

Startpreis 130 EUR

Lenzkirch wandklok, 1920
3532
Lenzkirch wandklok, 1920

Startpreis 140 EUR

Antieke Empire staande klok
3533
Antieke Empire staande klok

Startpreis 1.250 EUR

3-Delig Frans klokkenstel
3535
3-Delig Frans klokkenstel

Startpreis 230 EUR

Franse Carrara pendule, 1870
3537
Franse Carrara pendule, 1870

Startpreis 750 EUR

Jugendstil tafelklok, 1915
3539
Jugendstil tafelklok, 1915

Startpreis 120 EUR