Rond Perzisch kleed met floraal decor. Turkoois ets. Afmeting: Ø 198 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Kelim kleed. Kleur: aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 290 cm. In goede staat.
Antiek zijde kleed met goudbrokaat en floraal decor. Ante pendium. 17e - 18e Eeuw. Lodewijk XV. Afmeting: 187 x 111,5 cm. In goede staat.
Lot met vier diverse Perzische kleden. Waaronder 2x kamelen zak. Allen blauw/rood van kleur. Afmeting: circa 115 x 80 cm. / 102 x 80 cm. / 66 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Perzische lopers. 1x Blauw van kleur, afmeting: 125 x 47 cm. 1x Blauw/beige van kleur, afmeting: 175 x 64 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 250 x 171 cm. In goede staat.
Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor. Mooie kleuren. Afmeting: 250 x 166 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met coulissen, 20e eeuw, meerkleurig, 260x82cm., in goede staat
Zeer groot antiek compositie metalen figuur met originele polychromie. Provocateur. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. A. Nos parents 1906. Met gietstempel. Frankrijk. Toegeschreven aan Henri Louis Levasseur. 1853 - 1934. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgesneden barok putti met polychromie. Afmeting: 35 x 51 x 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse terracotta Madonna met kindje Jezus. Originele vergulding + polychromie. Kroon gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 130 cm.
Groot 19e eeuws Heilig figuur van terracotta. Heilige Roger. Originele polychromie + vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee zéér grote houtgesneden roofvogel figurengroepen. Eerste helft 20e eeuw. Art Deco. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.