Suche

17e Eeuwse geldkist
2000
17e Eeuwse geldkist

Startpreis 1.100 EUR

Antieke Franse globe
2001
Antieke Franse globe

Startpreis 500 EUR

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820
2002

Startpreis 1.300 EUR

Antieke dekselbokaal
2003
Antieke dekselbokaal

Startpreis 300 EUR

2 Antieke kaarskandelaren, 1870
2004

Startpreis 280 EUR

Schwarzwald wand-snijstuk
2005
Schwarzwald wand-snijstuk

Startpreis 425 EUR

19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
2006

Startpreis 350 EUR

2x Empire wandkandelaren, 1830
2007

Startpreis 650 EUR

Kapitale historisme tafellamp
2008
Kapitale historisme tafellamp

Startpreis 350 EUR

Speeldoos + platen, 1880
2009
Speeldoos + platen, 1880

Startpreis 300 EUR

2x Vuurvergulde Franse kandelaren
2010

Startpreis 200 EUR

2x Charles Dix kandelaren, 1840
2011

Startpreis 1.000 EUR

Zwitserse speeldoos, 1880
2012
Zwitserse speeldoos, 1880

Startpreis 190 EUR

Palissander toiletkist + inhoud
2013

Startpreis 350 EUR

2014

Startpreis 600 EUR

Antiek Duits draaiorgel/speeldoos, 1900
2015

Startpreis 350 EUR

Kapitale schildpad dekseldoos
2016
Kapitale schildpad dekseldoos

Startpreis 450 EUR

Hanglamp
2017
Hanglamp

Startpreis 150 EUR

2x Bronzen bloempotten
2018
2x Bronzen bloempotten

Startpreis 400 EUR

Staande lamp met moor
2019
Staande lamp met moor

Startpreis 400 EUR

Antiek beschilderd wagenschot
2020
Antiek beschilderd wagenschot

Startpreis 200 EUR

2x Franse lampenvoeten
2021
2x Franse lampenvoeten

Startpreis 225 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard
2022

Startpreis 100 EUR

Hollandse barometer
2023
Hollandse barometer

Startpreis 250 EUR