Suche

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
2001

Startpreis 2.400 EUR

Antieke Jugendstil lamp, 1915
2002
Antieke Jugendstil lamp, 1915

Startpreis 550 EUR

19e Eeuwse hengselmand, 1870
2006
19e Eeuwse hengselmand, 1870

Startpreis 250 EUR

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
2007

Startpreis 500 EUR

Antiek bronzen figuur, 1880
2008
Antiek bronzen figuur, 1880

Startpreis 260 EUR

Antiek miniatuur portret
2010
Antiek miniatuur portret

Startpreis 450 EUR

IJzeren geldkist
2011
IJzeren geldkist

Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse dekseldoos
2013
19e Eeuwse dekseldoos

Startpreis 250 EUR

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
2014

Startpreis 1.400 EUR

Antiek tafelstuk, 1915
2015
Antiek tafelstuk, 1915

Startpreis 130 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
2016

Startpreis 550 EUR

Zeldzame bureaulamp
2017
Zeldzame bureaulamp

Startpreis 300 EUR

Twee marmeren cassoletten
2019
Twee marmeren cassoletten

Startpreis 550 EUR

Antieke Japanse figurengroep
2022
Antieke Japanse figurengroep

Startpreis 350 EUR

2023

Startpreis 425 EUR

Bronzen Hoorn des Overvloeds
2024
Bronzen Hoorn des Overvloeds

Startpreis 200 EUR

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
2025

Startpreis 425 EUR

2x Antieke coupes, 1900
2026
2x Antieke coupes, 1900

Startpreis 140 EUR

2x Antieke schenkkannen
2027
2x Antieke schenkkannen

Startpreis 150 EUR

Oude messing lampenvoet
2028
Oude messing lampenvoet

Startpreis 125 EUR

Whiskey karaffen + dienblad, plated
2029

Startpreis 80 EUR

2x Japanse kalebas cloisonne vazen
2030

Startpreis 375 EUR

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
2031

Startpreis 1.000 EUR

Venetiaanse stalamp
2032
Venetiaanse stalamp

Startpreis 300 EUR