Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

3x Zakhorloge houder
Startpreis 80 EUR

Drie antieke portre montres (horlogehouder). Circa 1900. 1x Terracotta met putti. 1x Compositie metaal/bronskleurig. 1x Parelmoer + messing. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Lot divers religieus antiek
Startpreis 200 EUR

Haardstel, 1910
Startpreis 50 EUR

Stel vuurbokken
Startpreis 150 EUR

Koperen kolenkist
Startpreis 100 EUR

Antieke kopergeslagen kolenkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 47 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Lot tin (divers)
Startpreis 70 EUR

Groot lot met divers antiek tin. Onder meer; lepelrek, schenkkannen, kraantjeskannen, mosterdpot et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Startpreis 180 EUR

Antieke haardset, 1900
Startpreis 50 EUR

Antiek vernikkelde haardset met floraal decor. 4-Delig. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Paraplubak + haardscherm
Startpreis 70 EUR

Muziekstandaard, 1900
Startpreis 140 EUR

Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Engelse bibliotheektrap
Startpreis 150 EUR

Engelse, mahoniehouten bibliotheektrap met ijzeren poten en leuning. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 79 x 80 x 46 cm. In goede staat.

2x Vuurbok
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse neo renaissance vuurbokken met kariatiden. Afmeting: 62 x 37 x 21 cm. In goede staat.

Antiek ornament van van arreslee
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Hollandse houtgestoken ornament kortwagen (zeepaardje) van een boerenwagen. Met polychromie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Antieke Taconis Maja asbak
Startpreis 60 EUR

Stijgbeugels
Startpreis 120 EUR

Tabaksdoos
Startpreis 70 EUR

Lot wijwaterhouders
Startpreis 60 EUR

Lot antiek keramiek
Startpreis 50 EUR

Lot antieke koffiemolens (9x)
Startpreis 60 EUR

Lot met negen antieke koffiemolens. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Lot antieke koffiemolens (9x)
Startpreis 60 EUR

Passer-set met kistje
Startpreis 60 EUR

Antieke messing passerset in palissander kist. Circa 1900. Afmeting: 14,5 x 23 x 6 cm. In goede staat.

Lot divers timmergereedschap etc.
Startpreis 50 EUR

Drie delen antiek timmermansgereedschap. Mahoniehout met brons. Circa 1900. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

Koek/speculaasplank, 29 x 28 x 3 cm.
Startpreis 60 EUR

Antieke speculaas/koekplank met Heilige St. Nicolaas. Circa 1920. Afmeting: 29 x 28 x 3 cm. In goede staat.

Wandkleed, 178 x 135 cm.
Startpreis 70 EUR