Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Glas & Kristal

Suche

22 Ergebnisse
Los: 5505

Lalique glazen presse papier

Startpreis 150 EUR

Lalique France kristalglazen presse papier met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5506

Kapitale Boheems glazen vaas

Startpreis 150 EUR

Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.


Los: 5510

Twee delen Zweeds glaswerk

Startpreis 100 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.


Los: 5512

Zeven Jugendstil glazen

Startpreis 650 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...


Los: 5514

Glazen vaas

Startpreis 70 EUR

Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen


Los: 5515

Antiek Vrijmetselaars glas, 1900

Startpreis 60 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaarsglas met symbolen. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.


Los: 5516

Boheems glaswerk

Startpreis 60 EUR

Zes-delige antiek Boheems kristallen set. Bestaande uit: Drie schalen, stopkaraf en twee dekselpotten. Enkele chips. Afmeting: 7 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5522

Antieke kristalglazen beker, 1900

Startpreis 40 EUR

Antieke kristalglazen beker. Geëtst + goudrand. Salzbrunn. Circa 1900. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.


Los: 5523

Antieke Moser Harrach vaas

Startpreis 80 EUR

Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5525

Bloemenvaas, type Gallé

Startpreis 120 EUR

Grote bloemenvaas. Type Gallé. Met rood floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 37 cm. In goede staat.


Los: 5527

Twee delen antieke glaswerk

Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.


Los: 5528

Glazen vaas, H 36 cm.

Startpreis 140 EUR

Duitse glazen vaas. German Design Elena. Handmade. Gesigneerd Elena. In de vorm van een jurk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Los: 5529

Twee glazen vazen

Startpreis 90 EUR

Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5531

Twee glazen vazen (Leerdam?)

Startpreis 30 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5534

Twee glazen Murano vissen

Startpreis 50 EUR

Twee glazen Murano vissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 54 cm. In goede staat.


Los: 5540

Set geslepen kaarskandelaren

Startpreis 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Los: 5542

Moderne sculptuur, Oneindig

Startpreis 50 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Los: 5543

Moderne sculptuur, Paard

Startpreis 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Paard. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Los: 5545

Modern glazen object

Startpreis 40 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Los: 5547

4x Oud/antiek kristalglas

Startpreis 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...


Los: 5548

Lot glaswerk

Startpreis 30 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.


Los: 5551

Twee glazen vazen

Startpreis 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.