Suche

Barok vitrine met intarsia
4000
Barok vitrine met intarsia

Startpreis 1.500 EUR

Empire secretaire, 1820
4001
Empire secretaire, 1820

Startpreis 700 EUR

Louis Quinze kabinet
4005
Louis Quinze kabinet

Startpreis 1.000 EUR

18e Eeuws Louis Seize kabinet
4006
18e Eeuws Louis Seize kabinet

Startpreis 1.250 EUR

18e Eeuwse Barok commode
4007
18e Eeuwse Barok commode

Startpreis 850 EUR

Engels kabinet
4008
Engels kabinet

Startpreis 800 EUR

Barok vitrinekast
4009
Barok vitrinekast

Startpreis 700 EUR

Gestoken vitrinekast, 1930
4010
Gestoken vitrinekast, 1930

Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuwse pastoorskast
4011
17e - 18e Eeuwse pastoorskast

Startpreis 650 EUR

19e Eeuwse Hollandse kuifkast
4012
19e Eeuwse Hollandse kuifkast

Startpreis 1.600 EUR

Wortelnoten vitrinekast
4015
Wortelnoten vitrinekast

Startpreis 500 EUR

18e Eeuws mahonie kabinet
4016
18e Eeuws mahonie kabinet

Startpreis 500 EUR

Zeldzaam Engels (architecten)bureau
4019

Startpreis 500 EUR

Eiken 2-deurs kast, 1800
4020
Eiken 2-deurs kast, 1800

Startpreis 500 EUR

8-Kantige vitrine, groot model
4027

Startpreis 400 EUR

2-Deurs teakhouten vitrine
4028
2-Deurs teakhouten vitrine

Startpreis 350 EUR

2-Deurs vitrine
4029
2-Deurs vitrine

Startpreis 350 EUR

Mahonie trommelkastje, 1820
4033
Mahonie trommelkastje, 1820

Startpreis 450 EUR

19e Eeuwse Empire poudreuse
4036
19e Eeuwse Empire poudreuse

Startpreis 225 EUR

4-Delig dubbelzijdig kamerscherm
4039

Startpreis 1.400 EUR

Antieke penantkast
4040
Antieke penantkast

Startpreis 250 EUR

Antieke Chinese kast, 1900
4041
Antieke Chinese kast, 1900

Startpreis 350 EUR

Vergulde Louis Seize-stijl piedestal
4043

Startpreis 150 EUR

Engelse wijnkoelbox
4045
Engelse wijnkoelbox

Startpreis 400 EUR