Suche

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
4000
Louis Seize kabinet, 18e eeuw

Startpreis 2.000 EUR

Wortelnoten kabinet, 19e eeuw
4001
Wortelnoten kabinet, 19e eeuw

Startpreis 1.600 EUR

Engels tandarts meubel, 1900
4003
Engels tandarts meubel, 1900

Startpreis 1.400 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
4004

Startpreis 2.500 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse kast
4005
17e Eeuwse Zeeuwse kast

Startpreis 1.500 EUR

Louis Seize secretaire
4007
Louis Seize secretaire

Startpreis 1.800 EUR

Antieke pronkkast, 1915
4008
Antieke pronkkast, 1915

Startpreis 800 EUR

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw
4010

Startpreis 700 EUR

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje
4011

Startpreis 275 EUR

Eiken kabinet, 18e eeuw
4012
Eiken kabinet, 18e eeuw

Startpreis 600 EUR

Kersenhouten commode, 19e eeuw
4013

Startpreis 800 EUR

Antieke vitrinekast, 1900
4016
Antieke vitrinekast, 1900

Startpreis 500 EUR

Antieke mahonie vitrine, 1880
4018
Antieke mahonie vitrine, 1880

Startpreis 400 EUR

Antieke Engelse vitrine opzetkast, 1900
4024

Startpreis 500 EUR

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800
4025

Startpreis 600 EUR

2x Prachtige gestoken Chinese consoles
4027

Startpreis 500 EUR

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw
4031

Startpreis 400 EUR

6x Moderne design stoelen
4032
6x Moderne design stoelen

Startpreis 500 EUR

Electrische lederen comfort zetel
4033

Startpreis 250 EUR

Biedermeier secretaire, 1820
4035
Biedermeier secretaire, 1820

Startpreis 600 EUR

Barok pastoorskast, 18e eeuw
4036
Barok pastoorskast, 18e eeuw

Startpreis 800 EUR

Wortelnoten bureau, 18e eeuw
4037
Wortelnoten bureau, 18e eeuw

Startpreis 400 EUR

Antieke Chinese hocker met marmer
4038

Startpreis 400 EUR

Bouille meubel met inleg
4039
Bouille meubel met inleg

Startpreis 2.500 EUR