Kleine teakhouten één-deurs vitrinekast met klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 135 x 35 x 76 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III spinnekoptafel met twee extra tussenbladen. Circa 1860. Afmeting: 77 x 100 x 186 cm (maximaal). In zeer goede staat.
Antieke Hollandse Willem III mahononiehouten penantkast. Circa 1860. Oppervlakte behoeft aandacht, lichtschade. Afmeting: 96 x 50 x 113 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten bridge/speeltafel. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 77 x 98 x 96 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Chinees houten lakwerk stapelbox met draken/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.
Oude Thonet-stijl kapstok. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: H 183 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel met mooi binnenleven/intarsia. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 77 x 50 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuws Engels eikenhouten dressoir met opstand. Prachtige patina. Circa 1720. Afmeting: 170 x 172 x 54 cm. In goede staat.
Antiek nachtkastje van kersenhout fineer. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 37 x 30 cm. In zeer goede staat.
Antiek Engelse Victoriaanse hoek-etagiere van mahoniehout, met facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 103 x 40 x 70 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten rococo-stijl stoelen met rocaille. Afmeting: 91 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Grote, goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 147 x B 84 cm. In goede staat.