Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Teakhouten vitrinekast, 1900
Startpreis 100 EUR

Kleine teakhouten één-deurs vitrinekast met klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 135 x 35 x 76 cm. In goede staat.

Beschilderde hoekkast
Startpreis 400 EUR

18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Art Deco pPartnerdesk, 1930
Startpreis 450 EUR

Groot eikenhouten art deco partnerdesk met veel lades (19x). Voorzien van schrijfleer (2x). Afmeting: 78 x 160 x 125 cm. In zeer goede staat.

Spinnekop tafel (uittrekbaar)
Startpreis 200 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III spinnekoptafel met twee extra tussenbladen. Circa 1860. Afmeting: 77 x 100 x 186 cm (maximaal). In zeer goede staat.

Penantkast, 1860
Startpreis 150 EUR

Antieke Hollandse Willem III mahononiehouten penantkast. Circa 1860. Oppervlakte behoeft aandacht, lichtschade. Afmeting: 96 x 50 x 113 cm. In redelijk/goede staat.

Wandconsole, 1860
Startpreis 100 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten wandconsole met snijwerk. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 78 x 45 x 44 cm. In goede staat.

Bridge/speeltafel, 1860
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten bridge/speeltafel. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 77 x 98 x 96 cm. In goede staat.

Psycle, 1820
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.

Willem III bonheur (2-delig)
Startpreis 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.

Marokkaanse bijzettafel
Startpreis 450 EUR

Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.

Meubelstuk, rode box (Chinees)
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam groot Chinees houten lakwerk stapelbox met draken/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Klein bijzettafeltje
Startpreis 350 EUR

Bijzettafel in boulle-stijl, met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 42 cm. In goede staat.

Rietveld-stijl stoel
Startpreis 300 EUR

Houten Rietveld-stijl stoel met Victory Boogie Woogie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 65 x 75 cm. In goede staat.

Thonet-stijl kapstok
Startpreis 60 EUR

Oude Thonet-stijl kapstok. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: H 183 cm. In goede staat.

Spiegel, 50 x 70 cm.
Startpreis 60 EUR

Goudkleurige spiegel met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antieke linnenpers
Startpreis 150 EUR

Antiek eiken linnenpers van eiken, met smeedijzeren beslag. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 71 x 70 x 31 cm. In goede staat.

Naaitafel, 1870
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel met mooi binnenleven/intarsia. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 77 x 50 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Engels dressoir (eiken)
Startpreis 200 EUR

Vroeg 18e eeuws Engels eikenhouten dressoir met opstand. Prachtige patina. Circa 1720. Afmeting: 170 x 172 x 54 cm. In goede staat.

Schrijfbureau,1900
Startpreis 150 EUR

Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.

Kersenhout (fineer) nachtkastje
Startpreis 150 EUR

Antiek nachtkastje van kersenhout fineer. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 37 x 30 cm. In zeer goede staat.

Engelse hoek-etagiere, 1880
Startpreis 80 EUR

Antiek Engelse Victoriaanse hoek-etagiere van mahoniehout, met facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 103 x 40 x 70 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Startpreis 250 EUR

Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.

Vier Rococo stoelen
Startpreis 150 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten rococo-stijl stoelen met rocaille. Afmeting: 91 x 43 x 40 cm. In goede staat.

Spiegel, 147 x 84 cm.
Startpreis 50 EUR

Grote, goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 147 x B 84 cm. In goede staat.