Suche

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
5000

Startpreis 1.450 EUR

2x Antieke Weense bronzen
5001
2x Antieke Weense bronzen

Startpreis 650 EUR

Religieus beeld, 18e eeuw
5002
Religieus beeld, 18e eeuw

Startpreis 550 EUR

Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
5003

Startpreis 650 EUR

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
5005

Startpreis 700 EUR

18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas
5007

Startpreis 750 EUR

G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht
5008

Startpreis 480 EUR

Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool
5009

Startpreis 650 EUR

Bronzen stier, Pierre Chenet
5010
Bronzen stier, Pierre Chenet

Startpreis 500 EUR

Bronzen dame, Pierre Chenet
5011
Bronzen dame, Pierre Chenet

Startpreis 350 EUR

Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort
5012

Startpreis 550 EUR

2x Antieke bronzen beelden
5013
2x Antieke bronzen beelden

Startpreis 325 EUR

Grote 17e eeuwse piëta
5014
Grote 17e eeuwse piëta

Startpreis 350 EUR

Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars
5015

Startpreis 140 EUR

2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind
5016

Startpreis 400 EUR

Bronzen meisjesbuste
5017
Bronzen meisjesbuste

Startpreis 220 EUR

Antieke bronzen buste, 1900
5018
Antieke bronzen buste, 1900

Startpreis 650 EUR

Antiek vergulde Mercurius, 1900
5019

Startpreis 200 EUR

Japans bronzen beeld, 19e eeuw
5020

Startpreis 200 EUR

Bronzen beeld, Romeinse keizer
5021

Startpreis 225 EUR

Antiek Frans terracotta beeld, 1900
5022

Startpreis 425 EUR

Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw
5023

Startpreis 300 EUR

Grote bronzen buste
5024
Grote bronzen buste

Startpreis 280 EUR

Bronzen beeld, Liefdespaar
5025
Bronzen beeld, Liefdespaar

Startpreis 200 EUR