Suche

Antiek Chinees bronzen figuur
5001
Antiek Chinees bronzen figuur

Startpreis 1.000 EUR

Bronzen figuur, Man met zwaard
5002

Startpreis 1.500 EUR

Beeld, R. Clark
5004
Beeld, R. Clark

Startpreis 2.800 EUR

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
5005

Startpreis 950 EUR

18e Eeuws houten beeld
5006
18e Eeuws houten beeld

Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
5009

Startpreis 300 EUR

2x Houten Barok putti
5012
2x Houten Barok putti

Startpreis 300 EUR

Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
5013

Startpreis 250 EUR

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
5016

Startpreis 600 EUR

Oude/antieke Chinese boeddha
5017
Oude/antieke Chinese boeddha

Startpreis 450 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren
5018

Startpreis 450 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
5019

Startpreis 450 EUR

Chinees bronzen figuur
5022
Chinees bronzen figuur

Startpreis 200 EUR

2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
5023

Startpreis 300 EUR

Groot bronzen figuur
5024
Groot bronzen figuur

Startpreis 750 EUR

Oude Bronzen boeddha
5027
Oude Bronzen boeddha

Startpreis 50 EUR

Bronzen beeld, Quan Yin
5028
Bronzen beeld, Quan Yin

Startpreis 125 EUR

2x Oude/antieke beelden
5029
2x Oude/antieke beelden

Startpreis 70 EUR

Marmeren buste, J. Aurili
5031
Marmeren buste, J. Aurili

Startpreis 150 EUR

2x Antieke marmeren dames bustes
5032

Startpreis 200 EUR

Antieke marmeren dames buste
5033
Antieke marmeren dames buste

Startpreis 100 EUR

Antieke marmeren buste
5034
Antieke marmeren buste

Startpreis 200 EUR

2x Beelden (naar Rodin)
5036
2x Beelden (naar Rodin)

Startpreis 50 EUR

Chinees figuur van brons
5039
Chinees figuur van brons

Startpreis 190 EUR