Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Familie Verte. 19e Eeuw. Eén tazza chips, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm.
Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.