Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Tibetaans reliëf 7296
Tibetaans reliëf
Startprijs 60 EUR
Verguld beeld (oosters) 7297
Verguld beeld (oosters)
Startprijs 300 EUR
2x Chinese schaal 7301
2x Chinese schaal
Startprijs 200 EUR
Chinees boek, "The Pageant of Peking" 7304
Chinees boek, "The Pageant of Peking"
Startprijs 300 EUR
Bronzen boeddha 7305
Bronzen boeddha
Startprijs 500 EUR
Chinese vaas (vierkant), H 20,5 cm. 7307
Chinese vaas (vierkant), H 20,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 50,3 cm. 7311
Chinese vaas, H 50,3 cm.
Startprijs 80 EUR
6x Chinese tazza 7312
6x Chinese tazza
Startprijs 90 EUR
Beeld, Figuur op tijger 7314
Beeld, Figuur op tijger
Startprijs 600 EUR
5-Delig Chin. kaststel 7317
5-Delig Chin. kaststel
Startprijs 1.200 EUR
Koreaanse vaas met bamboe decor 7318
Koreaanse vaas met bamboe decor
Startprijs 2.000 EUR
Chinese rode schotel met ribbels Ø 17,6 cm. 7319
Chinese rode schotel met ribbels Ø 17,6 cm.
Startprijs 500 EUR
Kanton schotel Ø 33,5 cm. 7320
Kanton schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas, H 44,7 cm. 7321
Chinese vaas, H 44,7 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese schaal Ø 28,3 cm. 7322
Chinese schaal Ø 28,3 cm.
Startprijs 700 EUR
2x Chinese dekselvaas, H 32 cm. 7328
2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm. 7329
Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Vervallen uit veiling 7330
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Chinese kom Ø 16 cm. 7331
Chinese kom Ø 16 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese waskom Ø 26,2 cm. 7332
Chinese waskom Ø 26,2 cm.
Startprijs 800 EUR
Bronzen boeddha 7334
Bronzen boeddha
Startprijs 150 EUR
Set Chinese vazen, H 21 cm. 7336
Set Chinese vazen, H 21 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese fam. rose pijpvaas, H 18,6 cm. 7340
Chinese fam. rose pijpvaas, H 18,6 cm.
Startprijs 500 EUR
2x Chinese pot 7346
2x Chinese pot
Startprijs 200 EUR