Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm. 7004
Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Startprijs 600 EUR
2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm. 7005
2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm. 7018
Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startprijs 350 EUR
Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm. 7019
Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Startprijs 850 EUR
Yixing theepot Ø 15 cm. 7026
Yixing theepot Ø 15 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese dekselpot Ø 16,5 cm. 7028
Chinese dekselpot Ø 16,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Kanton vaas, H 45 cm. 7032
Kanton vaas, H 45 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese fam. verte vaas, H 46,5 cm. 7033
Chinese fam. verte vaas, H 46,5 cm.
Startprijs 600 EUR
Draken maanvaas, H 28 cm. 7036
Draken maanvaas, H 28 cm.
Startprijs 500 EUR
Yixing theepot (vierkant) 7037
Yixing theepot (vierkant)
Startprijs 250 EUR
2x Chinees bord Ø 23 cm. 7039
2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinees bord Ø 20 cm. 7040
Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 100 EUR
2x Kang Xi bord met zilveren beugel 7041
2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR
Chinese rolwagen vaas, H 47 cm. 7043
Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese plantenbak 7045
Chinese plantenbak
Startprijs 300 EUR
2x 18 Eeuws bord Ø 22 - 26 cm. 7047
2x 18 Eeuws bord Ø 22 - 26 cm.
Startprijs 180 EUR
Lot met 18 gesneden beeldjes (been) 7050
Lot met 18 gesneden beeldjes (been)
Startprijs 2.750 EUR
Zilveren bord & kan (Vietnam) 7051
Zilveren bord & kan (Vietnam)
Startprijs 650 EUR
Grote Chinese dekseldoos 7052
Grote Chinese dekseldoos
Startprijs 200 EUR
Chinese vaas, Ø 26,7 cm. 7056
Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Bronzen boeddha 7057
Bronzen boeddha
Startprijs 1.600 EUR
Chinese oorvaas Ø 14 cm. 7058
Chinese oorvaas Ø 14 cm.
Startprijs 400 EUR
Japanse Imari schaal Ø 34 cm. 7061
Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas, H 40,8 cm. 7062
Chinese vaas, H 40,8 cm.
Startprijs 1.500 EUR