Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Empire koffieservies 6000
Empire koffieservies
Startprijs 1.200 EUR
2 Fayence schalen 6001
2 Fayence schalen
Startprijs 1.000 EUR
Lot porselein (Haags) 6002
Lot porselein (Haags)
Startprijs 100 EUR
Zes Amstel borden 6003
Zes Amstel borden
Startprijs 180 EUR
3x Meissen beeld 6004
3x Meissen beeld
Startprijs 1.200 EUR
Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm. 6005
Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm.
Startprijs 800 EUR
2x Delftse dekselvaas 6006
2x Delftse dekselvaas
Startprijs 180 EUR
Twee Franse bokalen met brons, 1900 6007
Twee Franse bokalen met brons, 1900
Startprijs 250 EUR
Meissen beeld, 1880 6008
Meissen beeld, 1880
Startprijs 450 EUR
Delftse plaquette, 1880 6009
Delftse plaquette, 1880
Startprijs 200 EUR
Lot Herend porselein (3x) 6010
Lot Herend porselein (3x)
Startprijs 80 EUR
Tegeltableau (Porceleyne Fles) 6011
Tegeltableau (Porceleyne Fles)
Startprijs 100 EUR
Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm. 6012
Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startprijs 50 EUR
Duitse steengoed schenkkan 6013
Duitse steengoed schenkkan
Startprijs 250 EUR
3x Delftse dekselpot, H 35 cm. 6014
3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Startprijs 250 EUR
6x Delfts bord Ø 23 cm. 6015
6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startprijs 120 EUR
Rozenburg tegeltableau, 1910 6016
Rozenburg tegeltableau, 1910
Startprijs 250 EUR
Tulpenvaas, H 47 cm. 6017
Tulpenvaas, H 47 cm.
Startprijs 200 EUR
Lot Herend porselein 6018
Lot Herend porselein
Startprijs 100 EUR
Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm. 6019
Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startprijs 500 EUR
2x Meissen schaal/bord Ø 19,6 cm. 6020
2x Meissen schaal/bord Ø 19,6 cm.
Startprijs 100 EUR
2x Meissen schaal 6021
2x Meissen schaal
Startprijs 100 EUR
4x Delfts bord (18e eeuw) 6022
4x Delfts bord (18e eeuw)
Startprijs 400 EUR
2x Delftse schotel Ø 35 cm. 6023
2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 400 EUR