Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Glazen schenkkaraf 5500
Glazen schenkkaraf
Startprijs 65 EUR
10x Antiek slingerglas (18e eeuw) 5501
10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Startprijs 600 EUR
Modern glazen masker 5502
Modern glazen masker
Startprijs 150 EUR
Glazen figuur, Dame 5503
Glazen figuur, Dame
Startprijs 450 EUR
Glazen vaas (Murano-stijl) 5504
Glazen vaas (Murano-stijl)
Startprijs 180 EUR
Glazen hoofd, H 39 cm. 5505
Glazen hoofd, H 39 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot glas (4x) 5506
Lot glas (4x)
Startprijs 100 EUR
3x Glazen hoofd 5507
3x Glazen hoofd
Startprijs 60 EUR
2x Glazen vaas (Frankrijk) 5508
2x Glazen vaas (Frankrijk)
Startprijs 500 EUR
Franse persglazen sierschaal Ø 18,5 cm. 5509
Franse persglazen sierschaal Ø 18,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot glaswerk (9x) 5510
Lot glaswerk (9x)
Startprijs 50 EUR
Unica Leerdam vaas, H 34 cm. 5511
Unica Leerdam vaas, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR
Hollandse likeurset, 1900 5512
Hollandse likeurset, 1900
Startprijs 120 EUR
Biedermeier glazen (10x) 5513
Biedermeier glazen (10x)
Startprijs 60 EUR
Lot glaswerk (5x) 5514
Lot glaswerk (5x)
Startprijs 50 EUR
Glazen stier 5515
Glazen stier
Startprijs 80 EUR
Moderne vaas, H 30 cm. 5516
Moderne vaas, H 30 cm.
Startprijs 40 EUR
Kristallen Pieck du Fleur, H 34 cm. 5517
Kristallen Pieck du Fleur, H 34 cm.
Startprijs 60 EUR
Franse Baccarat fruitschaal Ø 26 cm. 5518
Franse Baccarat fruitschaal Ø 26 cm.
Startprijs 80 EUR
Regina Medeiros schaal 5519
Regina Medeiros schaal
Startprijs 600 EUR
6x Roemer 5520
6x Roemer
Startprijs 100 EUR
4x Roemer 5521
4x Roemer
Startprijs 100 EUR
Grote glazen schenkkan 5522
Grote glazen schenkkan
Startprijs 750 EUR
Glazen vaas 5523
Glazen vaas
Startprijs 50 EUR