Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antieke cupido op console 5002
Antieke cupido op console
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen aap-lamp 5003
Bronzen aap-lamp
Startprijs 2.400 EUR
Moderne bronzen figuren groep 5004
Moderne bronzen figuren groep
Startprijs 3.800 EUR
Bronzen beeld, Tijger 5007
Bronzen beeld, Tijger
Startprijs 1.200 EUR
Roger de beschermheilige 5009
Roger de beschermheilige
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld, 1900 5010
Bronzen beeld, 1900
Startprijs 675 EUR
Bronzen figuur op lotusbloem 5012
Bronzen figuur op lotusbloem
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, Voetballer 5013
Bronzen beeld, Voetballer
Startprijs 500 EUR
Marmeren buste, Dame 5014
Marmeren buste, Dame
Startprijs 600 EUR
Bronzen figuur, Dame op rots 5015
Bronzen figuur, Dame op rots
Startprijs 250 EUR
Oud/antiek bronzen figuur 5019
Oud/antiek bronzen figuur
Startprijs 575 EUR
Bronzen figuur, 1900 5020
Bronzen figuur, 1900
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Olifant 5021
Bronzen beeld, Olifant
Startprijs 95 EUR
Antiek bronzen paard, 1900 5022
Antiek bronzen paard, 1900
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur 5028
Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur
Startprijs 650 EUR
Marmeren leeuw 5031
Marmeren leeuw
Startprijs 600 EUR
Bronzen beeld, Man met korf 5034
Bronzen beeld, Man met korf
Startprijs 300 EUR
Albasten kunstwerk 5036
Albasten kunstwerk
Startprijs 450 EUR
2x Afrikaans beeld, H 185 cm. 5037
2x Afrikaans beeld, H 185 cm.
Startprijs 180 EUR
Terracotta beeld 5040
Terracotta beeld
Startprijs 150 EUR
Beeld, Paard 5041
Beeld, Paard
Startprijs 120 EUR
Oosters beeld 5043
Oosters beeld
Startprijs 60 EUR
Beeld, Naakte dame 5044
Beeld, Naakte dame
Startprijs 60 EUR
Bronzen leeuw 5045
Bronzen leeuw
Startprijs 60 EUR