Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

1161 Resultaten
Stel zilveren broodmanden
1
Stel zilveren broodmanden
Startprijs 600 EUR
Zeldzame kroon met diamanten
2
Zeldzame kroon met diamanten
Startprijs 3.500 EUR
Zeldzame kroon (Utrecht)
3
Zeldzame kroon (Utrecht)
Startprijs 3.000 EUR
Zilveren brandewijnkom, 1723
10
Zilveren brandewijnkom, 1723
Startprijs 500 EUR
Zilveren koektrommel & tableau
12
Zilveren koektrommel & tableau
Startprijs 800 EUR
Grote zilveren schaal
13
Grote zilveren schaal
Startprijs 700 EUR
Zilveren theeservies, 5 delig
15
Zilveren theeservies, 5 delig
Startprijs 1.300 EUR
Karaf met zilveren montuur
17
Karaf met zilveren montuur
Startprijs 80 EUR
Karaf op zilveren voet
19
Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR
Zilveren miniatuur molenbeker
20
Zilveren miniatuur molenbeker
Startprijs 100 EUR
4-Delig zilveren servies
21
4-Delig zilveren servies
Startprijs 1.700 EUR
Zilveren dienblad op pootjes
22
Zilveren dienblad op pootjes
Startprijs 575 EUR
Koloniaal kistje
23
Koloniaal kistje
Startprijs 1.200 EUR
Vergulde zilveren miskelk
25
Vergulde zilveren miskelk
Startprijs 350 EUR
Zilveren visvorken
26
Zilveren visvorken
Startprijs 280 EUR
Chinese schaal op zilveren voet
27
Chinese schaal op zilveren voet
Startprijs 1.000 EUR
2 Zilveren pronklepels
28
2 Zilveren pronklepels
Startprijs 400 EUR
Zilveren lepel
29
Zilveren lepel
Startprijs 150 EUR
Zilveren suikerbak met rood glas
30
Zilveren suikerbak met rood glas
Startprijs 200 EUR
Zilveren tabakspot
31
Zilveren tabakspot
Startprijs 280 EUR
Zilveren theedoos
32
Zilveren theedoos
Startprijs 320 EUR
Zilveren beeld, Spelende otters
38
Zilveren beeld, Spelende otters
Startprijs 350 EUR
Zilveren Christofle bestek
39
Zilveren Christofle bestek
Startprijs 3.000 EUR
Zilveren mokka-servies
40
Zilveren mokka-servies
Startprijs 225 EUR