Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

1630 Resultaten
Twee zilveren kandelaren
3
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR
Antieke zilveren kandelaren
8
Antieke zilveren kandelaren
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren servies, 6 delig
13
Zilveren servies, 6 delig
Startprijs 1.950 EUR
Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld
16
Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld
Startprijs 180 EUR
Zilveren miniatuur schilderij met klok
17
Zilveren miniatuur schilderij met klok
Startprijs 600 EUR
Antieke zilveren theepot
18
Antieke zilveren theepot
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuwse miniatuur theepot + melkkan
23
18e Eeuwse miniatuur theepot + melkkan
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren broodmand
25
Zilveren broodmand
Startprijs 480 EUR
Zilveren kandelaar, 3 lichts
29
Zilveren kandelaar, 3 lichts
Startprijs 150 EUR
Zilveren doos
30
Zilveren doos
Startprijs 480 EUR
Zilveren Sirih tabaksdoos met notenkraker
35
Zilveren Sirih tabaksdoos met notenkraker
Startprijs 100 EUR
Zilveren schaal
37
Zilveren schaal
Startprijs 500 EUR
Statenbijbel met zilveren hoekstukken.
39
Statenbijbel met zilveren hoekstukken.
Startprijs 1.800 EUR
Zilveren scepter 'de wijsheid'
40
Zilveren scepter 'de wijsheid'
Startprijs 500 EUR
Lot zilver (7x)
41
Lot zilver (7x)
Startprijs 100 EUR
2 Karaffen met zilver
42
2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR
Zilveren dekseldoos
43
Zilveren dekseldoos
Startprijs 200 EUR
Zilveren tafelbel
46
Zilveren tafelbel
Startprijs 200 EUR
Zilveren kan & melk/suiker set
47
Zilveren kan & melk/suiker set
Startprijs 700 EUR
Olie- en azijnstel met zilver
48
Olie- en azijnstel met zilver
Startprijs 450 EUR
Zilveren munten-beker
49
Zilveren munten-beker
Startprijs 900 EUR
Zilveren brandewijn
57
Zilveren brandewijn
Startprijs 180 EUR
Karaf met zilveren stop
59
Karaf met zilveren stop
Startprijs 60 EUR
Stel zilveren kandelaren
62
Stel zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR