Zoeken

2 Zilveren kandelaren
1
2 Zilveren kandelaren

Startprijs 3.500 EUR

Zilver vergulde monstrans
2
Zilver vergulde monstrans

Startprijs 3.500 EUR

Natfruit schaal
14
Natfruit schaal

Startprijs 60 EUR

Zilveren dienblad, 18e eeuw
15
Zilveren dienblad, 18e eeuw

Startprijs 200 EUR

Zilveren broodmand
16
Zilveren broodmand

Startprijs 150 EUR

Zilveren kandelaar, 18e eeuw
17
Zilveren kandelaar, 18e eeuw

Startprijs 500 EUR

Omvangrijk zilveren bestek
18
Omvangrijk zilveren bestek

Startprijs 1.500 EUR

Antiek zilveren theebus
19
Antiek zilveren theebus

Startprijs 160 EUR

Zilveren dekseldoos
20
Zilveren dekseldoos

Startprijs 275 EUR

Zilveren mand
21
Zilveren mand

Startprijs 750 EUR

Zilveren schaal
22
Zilveren schaal

Startprijs 225 EUR

Zilveren pijpencomfoor
23
Zilveren pijpencomfoor

Startprijs 200 EUR

Zilveren presenteerblaadje
24
Zilveren presenteerblaadje

Startprijs 80 EUR

Zilveren schenkkan
25
Zilveren schenkkan

Startprijs 650 EUR

Zilveren cabaret/ dienblad in cassette
26

Startprijs 750 EUR

Zilveren schenkkan
39
Zilveren schenkkan

Startprijs 550 EUR

Zilveren servies 5 delig
40
Zilveren servies 5 delig

Startprijs 2.000 EUR

Zilveren pijpcomfoor
41
Zilveren pijpcomfoor

Startprijs 350 EUR

Zilveren theepot, comfoor en roomkan
42

Startprijs 640 EUR

Schenkkan met plated voet
43
Schenkkan met plated voet

Startprijs 85 EUR

Zilveren schaal
44
Zilveren schaal

Startprijs 100 EUR

Zilveren Joodse kandelaar
45
Zilveren Joodse kandelaar

Startprijs 125 EUR

2 Melkglazen boterpotjes
46
2 Melkglazen boterpotjes

Startprijs 150 EUR

Odeurflacons Boheems
47
Odeurflacons Boheems

Startprijs 70 EUR