Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

271 Resultaten
Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.
7002
Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 800 EUR
2x Chinese Familie Verte vazen
7005
2x Chinese Familie Verte vazen
Startprijs 500 EUR
Chinese Queng Lung vaas
7007
Chinese Queng Lung vaas
Startprijs 800 EUR
Chinese trekpot
7009
Chinese trekpot
Startprijs 240 EUR
Chinees lakwerk tablet met inktpot
7012
Chinees lakwerk tablet met inktpot
Startprijs 450 EUR
Chinese celadon schaal Ø 39,5 cm.
7013
Chinese celadon schaal Ø 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR
5x Chinese kommen Ø 11,5 cm.
7016
5x Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Startprijs 400 EUR
2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
7018
2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese dekselpot
7022
Chinese dekselpot
Startprijs 200 EUR
2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw
7029
2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
Japanse porseleinen gendi
7033
Japanse porseleinen gendi
Startprijs 200 EUR
2x Chinese borden
7034
2x Chinese borden
Startprijs 200 EUR
Blauw witte pot
7039
Blauw witte pot
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Chinese wierookbrander
7043
Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 2.000 EUR
2 Antieke Chinese knobbelvazen
7045
2 Antieke Chinese knobbelvazen
Startprijs 450 EUR
Chinese Familie Rose vaas
7048
Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 250 EUR
Chinese Familie Rose vaas
7049
Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR
Chinees kledingstuk van zijde
7052
Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 300 EUR
Chinese gemberpot
7056
Chinese gemberpot
Startprijs 400 EUR
6 Chinese koppen
7062
6 Chinese koppen
Startprijs 200 EUR
Chinese Familie Rose penselenpot
7065
Chinese Familie Rose penselenpot
Startprijs 100 EUR
Chinese trekpot met draken
7072
Chinese trekpot met draken
Startprijs 600 EUR
Capucijner kom
7073
Capucijner kom
Startprijs 80 EUR
Familie Rose dekselvaas
7074
Familie Rose dekselvaas
Startprijs 500 EUR