Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

390 Resultaten
Grote Kanton kom op console
7002
Grote Kanton kom op console
Startprijs 1.500 EUR
Chinese Wanli vaas, H 43,5 cm.
7003
Chinese Wanli vaas, H 43,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Antieke Wucai pot
7004
Antieke Wucai pot
Startprijs 2.500 EUR
Grote boeddha
7005
Grote boeddha
Startprijs 1.200 EUR
Antieke Chinese wandtegel
7010
Antieke Chinese wandtegel
Startprijs 200 EUR
Familie Rose bord Ø 25,8 cm.
7012
Familie Rose bord Ø 25,8 cm.
Startprijs 400 EUR
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
7016
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese vaas, H 25 cm.
7027
Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 1.100 EUR
Chinese Familie Rose trekpot
7028
Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 600 EUR
Kang Xi theebus met zilverwerk
7033
Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 600 EUR
Familie Rose trekpot, 18e eeuw
7034
Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR
Vijf-delig Chinees kaststel
7036
Vijf-delig Chinees kaststel
Startprijs 250 EUR
Chinese Familie Verte schenkkan
7039
Chinese Familie Verte schenkkan
Startprijs 600 EUR
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
7040
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
7042
Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
7045
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR
Grote Chinese Familie Rose gemberpot
7048
Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Startprijs 600 EUR
Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm.
7049
Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese knobbelvaas H 19 cm.
7050
Chinese knobbelvaas H 19 cm.
Startprijs 300 EUR
Twee Chinese schotels met zilveren beugel Ø 10 cm.
7052
Twee Chinese schotels met zilveren beugel Ø 10 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Chinese melkkan
7054
18e Eeuwse Chinese melkkan
Startprijs 60 EUR
18e Eeuwse Chinese dekschaal
7055
18e Eeuwse Chinese dekschaal
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese gemberpotten
7057
Twee Chinese gemberpotten
Startprijs 80 EUR
Vijf delen Chinees porselein
7063
Vijf delen Chinees porselein
Startprijs 1.000 EUR