Zoeken

Kleine antieke polyphon, 1900
2000
Kleine antieke polyphon, 1900

Startprijs 1.500 EUR

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
2001

Startprijs 2.400 EUR

Antieke Jugendstil lamp, 1915
2002
Antieke Jugendstil lamp, 1915

Startprijs 550 EUR

Antieke Duitse speeldoos
2003
Antieke Duitse speeldoos

Startprijs 400 EUR

Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870
2004

Startprijs 250 EUR

Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw
2005

Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse hengselmand, 1870
2006
19e Eeuwse hengselmand, 1870

Startprijs 250 EUR

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
2007

Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen figuur, 1880
2008
Antiek bronzen figuur, 1880

Startprijs 260 EUR

Cloisonné wierookpotje
2009
Cloisonné wierookpotje

Startprijs 2.500 EUR

Antiek miniatuur portret
2010
Antiek miniatuur portret

Startprijs 450 EUR

IJzeren geldkist
2011
IJzeren geldkist

Startprijs 300 EUR

Antieke apothekers gaper
2012
Antieke apothekers gaper

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse dekseldoos
2013
19e Eeuwse dekseldoos

Startprijs 250 EUR

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
2014

Startprijs 1.400 EUR

Antiek tafelstuk, 1915
2015
Antiek tafelstuk, 1915

Startprijs 130 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
2016

Startprijs 550 EUR

Zeldzame bureaulamp
2017
Zeldzame bureaulamp

Startprijs 300 EUR

Antieke piedestal met beeld, 1900
2018

Startprijs 100 EUR

Twee marmeren cassoletten
2019
Twee marmeren cassoletten

Startprijs 550 EUR

2x Aziatische bronzen speelgoed paarden
2020

Startprijs 100 EUR

Chinese gespsluiting met jade
2021
Chinese gespsluiting met jade

Startprijs 120 EUR

Antieke Japanse figurengroep
2022
Antieke Japanse figurengroep

Startprijs 350 EUR

2023

Startprijs 425 EUR