Zoeken

2x Vuurvergulde kaarskandelaren
2003

Startprijs 800 EUR

Bronzen inktstel
2004
Bronzen inktstel

Startprijs 300 EUR

Portretdoos
2005
Portretdoos

Startprijs 650 EUR

Miniatuur portret met jachtpartij
2006

Startprijs 725 EUR

Franse dekseldoos met speeldoos
2007

Startprijs 400 EUR

2x Empire-stijl kratervazen
2013
2x Empire-stijl kratervazen

Startprijs 250 EUR

2x Charles Dix kandelaren, 1840
2016

Startprijs 450 EUR

Gnoe buste
2017
Gnoe buste

Startprijs 600 EUR

Bronzen lepel
2019
Bronzen lepel

Startprijs 100 EUR

Koperen tabaksdoos
2023
Koperen tabaksdoos

Startprijs 50 EUR

2x Koperen wandborden
2024
2x Koperen wandborden

Startprijs 150 EUR

Zeldzame glazen strijksteen
2025
Zeldzame glazen strijksteen

Startprijs 300 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos
2034
Antieke Zwitserse speeldoos

Startprijs 300 EUR

Antiek sigaren comfort
2035
Antiek sigaren comfort

Startprijs 150 EUR

Antieke marmeren vijzel
2037
Antieke marmeren vijzel

Startprijs 100 EUR

Antieke Lutherse bijbel
2039
Antieke Lutherse bijbel

Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuwse stoof
2043
18e Eeuwse stoof

Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse vogelkooi
2047
19e Eeuwse vogelkooi

Startprijs 250 EUR

Antiek draaiorgel, 1900
2049
Antiek draaiorgel, 1900

Startprijs 325 EUR

Gietijzeren tuintafel, 1900
2050
Gietijzeren tuintafel, 1900

Startprijs 60 EUR

2x Italiaanse pronkkandelaren
2052
2x Italiaanse pronkkandelaren

Startprijs 100 EUR

17e- 18e Eeuwse penkandelaar
2053
17e- 18e Eeuwse penkandelaar

Startprijs 60 EUR

2x Kraagkandelaren
2055
2x Kraagkandelaren

Startprijs 100 EUR

2 Messing kandelaars, 19e eeuw
2056

Startprijs 260 EUR