Zoeken

Beschilderde haardvoorzet
2002
Beschilderde haardvoorzet

Startprijs 500 EUR

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
2004

Startprijs 825 EUR

Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
2006

Startprijs 2.500 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist
2007
17e Eeuwse Duitse geldkist

Startprijs 1.150 EUR

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
2008

Startprijs 1.400 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
2011

Startprijs 200 EUR

2x Vergulde kandelaren met putti
2012

Startprijs 350 EUR

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
2013

Startprijs 325 EUR

Twee marmeren cassoletten
2016
Twee marmeren cassoletten

Startprijs 550 EUR

2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
2017

Startprijs 250 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
2019

Startprijs 550 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos
2020
18e Eeuwse messing tabaksdoos

Startprijs 275 EUR

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
2021

Startprijs 1.250 EUR

Zeldzaam damasten servet, 1955
2028

Startprijs 150 EUR

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
2029

Startprijs 450 EUR

Antieke Noorse hangtelefoon, 1930
2030

Startprijs 175 EUR

2x Snijwerk
2036
2x Snijwerk

Startprijs 700 EUR

Kerkkandelaar , 19e eeuw
2037
Kerkkandelaar , 19e eeuw

Startprijs 450 EUR

2039

Startprijs 425 EUR

Glas-in-lood venster, 19e eeuw
2041

Startprijs 100 EUR

Antieke hoorn des overvloeds
2046
Antieke hoorn des overvloeds

Startprijs 100 EUR

2x Gestoken Chinese consoles
2047
2x Gestoken Chinese consoles

Startprijs 160 EUR

Eiken gestoken diorama
2048
Eiken gestoken diorama

Startprijs 80 EUR

Antieke 4-delige toiletset met malachiet
2049

Startprijs 150 EUR