Zoeken

Antieke Jugendstil bowlpot
2000
Antieke Jugendstil bowlpot

Startprijs 125 EUR

Schaal van Piet Regenspurg
2001
Schaal van Piet Regenspurg

Startprijs 150 EUR

Beschilderde haardvoorzet
2002
Beschilderde haardvoorzet

Startprijs 500 EUR

Antieke Schwarzwald kapstok, 1890
2003

Startprijs 300 EUR

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
2004

Startprijs 825 EUR

Oud/antiek Chinees cloisonné potje
2005

Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
2006

Startprijs 2.500 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist
2007
17e Eeuwse Duitse geldkist

Startprijs 1.150 EUR

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
2008

Startprijs 1.400 EUR

Antieke Jugendstil lamp, 1915
2009
Antieke Jugendstil lamp, 1915

Startprijs 550 EUR

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
2010

Startprijs 200 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
2011

Startprijs 200 EUR

2x Vergulde kandelaren met putti
2012

Startprijs 350 EUR

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
2013

Startprijs 325 EUR

Empire-stijl vergulde lamp, 1915
2014

Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse pijpenhouder
2015
18e Eeuwse pijpenhouder

Startprijs 100 EUR

Twee marmeren cassoletten
2016
Twee marmeren cassoletten

Startprijs 550 EUR

2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
2017

Startprijs 250 EUR

18e Eeuws beschilderd dekselvat
2018

Startprijs 30 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
2019

Startprijs 550 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos
2020
18e Eeuwse messing tabaksdoos

Startprijs 275 EUR

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
2021

Startprijs 1.250 EUR

2x Cloissonné vazen
2022
2x Cloissonné vazen

Startprijs 150 EUR

Antieke Hoorn des overvloeds
2023
Antieke Hoorn des overvloeds

Startprijs 150 EUR