Zoeken

Frans bronzen figuur, E. Villanis, Geketende vrouw
5000

Startprijs 800 EUR

Erotisch bronzen figuur
5001
Erotisch bronzen figuur

Startprijs 375 EUR

Beeld, R. Clark
5003
Beeld, R. Clark

Startprijs 2.000 EUR

Bronzen borstbeeld met hand op schouder
5005

Startprijs 1.600 EUR

L. Spilliaert, Buste
5006
L. Spilliaert, Buste

Startprijs 950 EUR

Bronzen figuur 'Godin van de jacht'
5009

Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen figuur
5013
Antiek bronzen figuur

Startprijs 350 EUR

Bronzen figuur, Antilope
5015
Bronzen figuur, Antilope

Startprijs 480 EUR

Bronzen sierschotel Nuss
5019
Bronzen sierschotel Nuss

Startprijs 300 EUR

Barok terracotta figuur
5020
Barok terracotta figuur

Startprijs 200 EUR

Houtgesneden Maria
5021
Houtgesneden Maria

Startprijs 250 EUR

Houtgestoken Maria
5022
Houtgestoken Maria

Startprijs 250 EUR

Bronzen buste, 1910
5023
Bronzen buste, 1910

Startprijs 130 EUR

Antieke asbak, 1920
5024
Antieke asbak, 1920

Startprijs 100 EUR

Bronzen beeld 'Moeder Gods'
5027
Bronzen beeld 'Moeder Gods'

Startprijs 225 EUR

Antiek bronzen figuur, 1900
5031
Antiek bronzen figuur, 1900

Startprijs 120 EUR

Bronzen buste edelhert
5033
Bronzen buste edelhert

Startprijs 275 EUR

18e Eeuws kerkelijk figuur
5034
18e Eeuws kerkelijk figuur

Startprijs 750 EUR

Antiek bronzen figuur, Jager met geweer
5035

Startprijs 200 EUR

Antiek Frans figuur
5037
Antiek Frans figuur

Startprijs 150 EUR

2x Antieke figuren naar Cousteau
5038

Startprijs 650 EUR

17e Eeuws kerkelijk beeld
5039
17e Eeuws kerkelijk beeld

Startprijs 650 EUR

2 Bronzen figuren
5041
2 Bronzen figuren

Startprijs 60 EUR

Marmeren buste Caesar Augustus
5042

Startprijs 150 EUR