Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

60 Resultaten
2 Marmeren neushoorns met obelisken
5000
2 Marmeren neushoorns met obelisken
Startprijs 3.800 EUR
Antiek albasten figuur, Naakte dame
5001
Antiek albasten figuur, Naakte dame
Startprijs 300 EUR
Antieke Weense tafellamp, 1900
5002
Antieke Weense tafellamp, 1900
Startprijs 350 EUR
E. Picault, Franse bronzen buste
5005
E. Picault, Franse bronzen buste
Startprijs 2.250 EUR
Bronzen beeld, Clodion
5006
Bronzen beeld, Clodion
Startprijs 2.000 EUR
Antiek Frans bronzen figuur
5009
Antiek Frans bronzen figuur
Startprijs 700 EUR
Bronzen beeld, Griekse vrouw
5010
Bronzen beeld, Griekse vrouw
Startprijs 350 EUR
Twee bronzen wandplaquettes
5014
Twee bronzen wandplaquettes
Startprijs 260 EUR
Chinese bronzen boeddha
5017
Chinese bronzen boeddha
Startprijs 150 EUR
Russische Madonna
5020
Russische Madonna
Startprijs 100 EUR
Antieke bronzen beer op basement, 1920
5023
Antieke bronzen beer op basement, 1920
Startprijs 140 EUR
Oud Chinees bronzen fabel figuur Qilin
5024
Oud Chinees bronzen fabel figuur Qilin
Startprijs 450 EUR
Beeld van bergkristal
5027
Beeld van bergkristal
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Slangenbezweerder
5028
Bronzen figuur, Slangenbezweerder
Startprijs 600 EUR
Antieke damesbuste, 1900
5029
Antieke damesbuste, 1900
Startprijs 400 EUR
Terracotta leeuw, Rako Zeilma
5031
Terracotta leeuw, Rako Zeilma
Startprijs 120 EUR
Antiek Frans bronzen figuur, Jeanne d'Arc
5034
Antiek Frans bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 275 EUR
Antieke Japanse bronzen plaquette
5038
Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 80 EUR
Frans bronzen figuur, Officier
5039
Frans bronzen figuur, Officier
Startprijs 475 EUR
Bronzen beeld, Vader met kind
5040
Bronzen beeld, Vader met kind
Startprijs 95 EUR
Bronzen beeld, Vrouw met poolster en ijsberen
5041
Bronzen beeld, Vrouw met poolster en ijsberen
Startprijs 150 EUR
Bronzen sculptuur
5042
Bronzen sculptuur
Startprijs 150 EUR
Antieke bronzen buste,
5043
Antieke bronzen buste,
Startprijs 150 EUR
Antieke terracotta roofvogel, 1900
5047
Antieke terracotta roofvogel, 1900
Startprijs 150 EUR