Zoeken

Antiek Chinees bronzen figuur
5001
Antiek Chinees bronzen figuur

Startprijs 1.000 EUR

Bronzen figuur, Man met zwaard
5002

Startprijs 1.500 EUR

Bronzen beeld van Jan te Wierik
5003

Startprijs 2.200 EUR

Beeld, R. Clark
5004
Beeld, R. Clark

Startprijs 2.800 EUR

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
5005

Startprijs 950 EUR

18e Eeuws houten beeld
5006
18e Eeuws houten beeld

Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige
5008

Startprijs 750 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
5009

Startprijs 300 EUR

2x Houten Barok putti
5012
2x Houten Barok putti

Startprijs 300 EUR

Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
5013

Startprijs 250 EUR

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
5016

Startprijs 600 EUR

Oude/antieke Chinese boeddha
5017
Oude/antieke Chinese boeddha

Startprijs 450 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren
5018

Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
5019

Startprijs 450 EUR

Bronzen sculptuur, Feico Hajonides
5020

Startprijs 900 EUR

Chinees bronzen figuur
5022
Chinees bronzen figuur

Startprijs 200 EUR

2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
5023

Startprijs 300 EUR

Groot bronzen figuur
5024
Groot bronzen figuur

Startprijs 750 EUR

Oude Bronzen boeddha
5027
Oude Bronzen boeddha

Startprijs 50 EUR

Bronzen beeld, Quan Yin
5028
Bronzen beeld, Quan Yin

Startprijs 125 EUR

2x Oude/antieke beelden
5029
2x Oude/antieke beelden

Startprijs 70 EUR

Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin
5030
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Startprijs 1.500 EUR

Marmeren buste, J. Aurili
5031
Marmeren buste, J. Aurili

Startprijs 150 EUR

2x Antieke marmeren dames bustes
5032

Startprijs 200 EUR