Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

115 Resultaten
Kavel: 5000

Antiek bronzen beeld van H. Moreau

Startprijs 1.350 EUR

Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Antieke figurengroep

Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm.

Startprijs 150 EUR

Grote Zuid Europese origineel vergulde houten religieuze renaissance buste. Met relikwiehouder + inhoud? Afmeting: H 58 cm. In goede originele staat.


Kavel: 5003

Glazen sculptuur, Naakte dame

Startprijs 600 EUR

Grote groene gesatineerde glazen sculptuur. Dikke, naakte liggende dame, op kristalglazen basement. In de stijl van Botero. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)

Startprijs 300 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Startprijs 3.000 EUR

Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5006

Franse figurengroep van Moreau, 1900

Startprijs 150 EUR

Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard

Startprijs 1.500 EUR

Antiek Frans bronzen beeld. Gallier te paard. Door A. Richard. Toegeschreven aan Alfred Pierre Richard. 1844 - 1884. Afmeting: 42 x 40 x 15 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5009

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.

Startprijs 800 EUR

Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Oud bronzen luipaard

Startprijs 400 EUR

Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.

Startprijs 100 EUR

18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5012

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.

Startprijs 180 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder

Startprijs 2.800 EUR

Groot oud natuurstenen (waarschijnlijk marmer) figuur. Naar Henry Moore. Moeder met kind op schouder. Afmeting: 61 x 36 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'

Startprijs 100 EUR

Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Houten heilig figuur, H 64 cm.

Startprijs 70 EUR

Groot eikenhouten heilig figuur met rank. 19e Eeuw. Rank beschadigd. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.

Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd beeld. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.

Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen figuur, Jager met hert

Startprijs 650 EUR

19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen putti, H 23 cm.

Startprijs 60 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Antiek terracotta beeld, 1900

Startprijs 150 EUR

Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Houten Heilig figuur, H 55 cm.

Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn

Startprijs 350 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Startprijs 1.800 EUR

Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.