Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

24 Resultaten
9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski
5501
9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski
Startprijs 150 EUR
Grote glazen panter (Murano?)
5502
Grote glazen panter (Murano?)
Startprijs 225 EUR
2 Glazen Presse-papier
5503
2 Glazen Presse-papier
Startprijs 100 EUR
WMF Myra-kristall vaas 1900
5504
WMF Myra-kristall vaas 1900
Startprijs 200 EUR
Mondgeblazen knijpfles + glas
5505
Mondgeblazen knijpfles + glas
Startprijs 100 EUR
Glazen Unica Leerdam vaas AE355
5507
Glazen Unica Leerdam vaas AE355
Startprijs 120 EUR
Antieke glazen dekselpot, 1915
5511
Antieke glazen dekselpot, 1915
Startprijs 40 EUR
3x Kristal met zilverwerk
5514
3x Kristal met zilverwerk
Startprijs 120 EUR
Glazen papegaai
5519
Glazen papegaai
Startprijs 75 EUR
Set glazen vazen
5521
Set glazen vazen
Startprijs 60 EUR
Drie glazen vazen
5522
Drie glazen vazen
Startprijs 80 EUR
Lot kristal (5x)
5526
Lot kristal (5x)
Startprijs 50 EUR
Duits bokaalglas
5527
Duits bokaalglas
Startprijs 80 EUR
Glazen fruitschaal
5528
Glazen fruitschaal
Startprijs 85 EUR
Vier glazen vazen
5529
Vier glazen vazen
Startprijs 40 EUR
Drie glazen bloemen
5530
Drie glazen bloemen
Startprijs 60 EUR
Moderne glazen schenkkan
5531
Moderne glazen schenkkan
Startprijs 50 EUR
Kristallen lotusbloem
5532
Kristallen lotusbloem
Startprijs 60 EUR
Wijn + likeurset
5534
Wijn + likeurset
Startprijs 50 EUR
Drie antieke glazen, 1900
5537
Drie antieke glazen, 1900
Startprijs 90 EUR
Zeven kristal/glazen tafelbellen
5538
Zeven kristal/glazen tafelbellen
Startprijs 60 EUR
Lot glaswerk  (4x)
5542
Lot glaswerk (4x)
Startprijs 40 EUR
Vier kristalglazen vazen
5544
Vier kristalglazen vazen
Startprijs 40 EUR
Vergulde karaf, 1940
5547
Vergulde karaf, 1940
Startprijs 20 EUR