Zoeken

Grote Fürstenberg pronkvaas
6000
Grote Fürstenberg pronkvaas

Startprijs 300 EUR

2 Sets Empire kratervazen
6006
2 Sets Empire kratervazen

Startprijs 400 EUR

5-Delig Makkumer kaststel
6007
5-Delig Makkumer kaststel

Startprijs 300 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6009
Antiek Rozenburg tegeltableau

Startprijs 350 EUR

Porseleinen inktstel
6011
Porseleinen inktstel

Startprijs 160 EUR

KPM dekselpot
6013
KPM dekselpot

Startprijs 500 EUR

2x Antieke Egyptische figuren
6014
2x Antieke Egyptische figuren

Startprijs 800 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies
6015

Startprijs 450 EUR

Antieke Majolica piedestal
6017
Antieke Majolica piedestal

Startprijs 125 EUR

Porseleinen dekseldoos
6019
Porseleinen dekseldoos

Startprijs 250 EUR

Royal Copenhagen hinde figuur
6024
Royal Copenhagen hinde figuur

Startprijs 240 EUR

18e Eeuws Heilig wandkruis
6025
18e Eeuws Heilig wandkruis

Startprijs 150 EUR

Antiek theeservies, 1900
6027
Antiek theeservies, 1900

Startprijs 100 EUR

5x Antiek Duits porselein
6031
5x Antiek Duits porselein

Startprijs 50 EUR

Lot serviesgoed
6032
Lot serviesgoed

Startprijs 100 EUR

Porseleinen dekselvaas
6034
Porseleinen dekselvaas

Startprijs 325 EUR

3x Meissen porselein
6035
3x Meissen porselein

Startprijs 100 EUR

Royal Copenhagen schaal
6038
Royal Copenhagen schaal

Startprijs 60 EUR

Antieke Majolica onderzetter, 1915
6040

Startprijs 50 EUR

Albast plaquette in lijst
6043
Albast plaquette in lijst

Startprijs 150 EUR

2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910
6045

Startprijs 60 EUR

17e Eeuws 4-pas tegeltableau
6046
17e Eeuws 4-pas tegeltableau

Startprijs 200 EUR

2x Antieke kop+schotels
6048
2x Antieke kop+schotels

Startprijs 50 EUR

Lot Delfts Fayence borden (7x)
6051

Startprijs 250 EUR