Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

265 Resultaten
Kavel: 6000

Platelen Eskaf dekselpot, 1930

Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6001

18e Eeuws Meissen theeservies

Startprijs 400 EUR

Antiek, 18e eeuws, Duits porseleinen Meissen theeservies. Theekan gemerkt met Marcolini teken. Zes schotels, goed. Zes kopjes, goed. Suikerpot, minimale chip bloem. Melkkan, tuit gelijmd. Theekan, roo...


Kavel: 6002

Antieke Breetvelt vaas, H 54 cm.

Startprijs 800 EUR

Zeer grote antieke art deco Breetvelt Gouda-Zuid Holland platelen vaas. Letter A. Circa 1910 - 1920. Floraal abstract decor. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.


Kavel: 6003

Majolica bloempot op zuil

Startprijs 150 EUR

Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6004

Antieke Delftse (Schertz)kan, H 20,2 cm.

Startprijs 500 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence kan met aap. 18e - 19e Eeuw. Gemerkt P.B. 2. Chip tuit. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.


Kavel: 6005

18e Eeuws Meissen servies

Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...


Kavel: 6006

Antiek Meissen figuur, 1900

Startprijs 600 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

Antiek Meissen figuur, H 16 cm.

Startprijs 450 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Kaartspeelster met goud decor. Chip basement, verder in goede staat. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6008

Zes delen Herend servies

Startprijs 150 EUR

Zes delen divers Herend servies. 20e Eeuw. Floraal/goud decor. Rood/groen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 6009

Porseleinen tegel

Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 6010

Antieke platelen vaas op zuil, 1910

Startprijs 400 EUR

Zeldzame antieke Hollandse polychrome platelen bloempot op zuil. Gouda Holland 352 5. Circa 1910. Bovenrand haarlijn bloempot. Bovenste gedeelte zuil haarscheuren. Afmeting: H 90 x Ø 30 cm. In redelij...


Kavel: 6011

18e Eeuwse Meissen theepot

Startprijs 550 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6012

Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900

Startprijs 850 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...


Kavel: 6013

Antieke Delftse lampenvoet, H 42,5 cm.

Startprijs 100 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Drie antieke Franse borden, 1900

Startprijs 150 EUR

Drie antieke Franse porseleinen borden met figuren/goud decor. Gemerkt prov. S + E, E.S. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

Capodimonte Reuge speeldoos

Startprijs 200 EUR

Capodimonte keramieken Reuge speeldoos met verguld messing. Sieradendoos. Speelt melodie Edelweiss. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 17 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

4x Meissen kop + schotel

Startprijs 150 EUR

Vier antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotels uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

Set van drie antieke majolica vazen, 1900

Startprijs 150 EUR

Drie-delige antieke majolica vazen set met floraal decor. Circa 1900. Engeland + nummers. Eén oor van grote vaas gelijmd. Afmeting: H 28 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 6018

Kleine Meissen spiegel

Startprijs 40 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.


Kavel: 6019

Uitgebreid empire servies, 1820

Startprijs 200 EUR

Uitgebreid vroeg 19e eeuws empire servies. Wit met goud. Circa 1820. Bestaande uit: Negen schalen, drie tazza's, twee dekselterrines, twee grote schenkkannen, koffie + theepot, schotels, ontbijtborden...


Kavel: 6020

Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.

Startprijs 150 EUR

Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6021

Vier empire kop en schotels

Startprijs 100 EUR

Vier vroeg 19e eeuwse empire porseleinen kop en schotels. Onder andere Muiderpoort Amsterdam, gaaf. Twee florale kopjes, oortje/hengsel gelijmd. Eén kop en schotel met Italiaans landschap, goed. Eén s...


Kavel: 6022

2x Antieke baardman kruik

Startprijs 200 EUR

Twee antieke Duitse historisme baardman kruiken van aardewerk met tinnen deksels. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 6023

Antieke majolica jardiniere, 1920

Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.