Zoeken

Engelse staande klok
3500
Engelse staande klok

Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch staande klok
3502

Startprijs 2.800 EUR

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
3504

Startprijs 3.500 EUR

19e Eeuwse schilderij-klok
3505
19e Eeuwse schilderij-klok

Startprijs 500 EUR

Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820
3507

Startprijs 1.000 EUR

Italiaanse staande klok
3508
Italiaanse staande klok

Startprijs 1.400 EUR

Boulle klok met console
3509
Boulle klok met console

Startprijs 1.450 EUR

Zeldzame Neuchattel console pendule
3510

Startprijs 1.500 EUR

Crucifix klok in origineel foudraal
3511

Startprijs 3.800 EUR

Franse tafelklok
3514
Franse tafelklok

Startprijs 700 EUR

Franse marmeren Louis Seizye pendule, 1780
3517

Startprijs 1.250 EUR

Franse tafelklok
3521
Franse tafelklok

Startprijs 500 EUR

Franse Charles Dix pendule, 1830
3524

Startprijs 300 EUR

Vergulde cloisonne klok
3527
Vergulde cloisonne klok

Startprijs 200 EUR

Antiek Frans klokkenstel
3530
Antiek Frans klokkenstel

Startprijs 140 EUR

Antiek Frans klokkenstel, 1900
3531

Startprijs 100 EUR

Marmeren klokken stel
3532
Marmeren klokken stel

Startprijs 500 EUR

Friese stoelklok
3535
Friese stoelklok

Startprijs 400 EUR

3-Delig Frans klokkenstel, 1900
3552

Startprijs 150 EUR

Venetiaans glazen wandklok
3559
Venetiaans glazen wandklok

Startprijs 50 EUR

Schwarzwalder klok, 1900
3561
Schwarzwalder klok, 1900

Startprijs 110 EUR

Antieke tafelklok, 1900
3562
Antieke tafelklok, 1900

Startprijs 70 EUR

Art Deco tafelklok, 1930
3563
Art Deco tafelklok, 1930

Startprijs 110 EUR

Schwarzwalder wandklok
3565
Schwarzwalder wandklok

Startprijs 150 EUR