Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antieke koekoeksklok, 1870
Startprijs 250 EUR

Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Koekoeksklok, 1870
Startprijs 200 EUR

Antieke, kleine Schwarzwalder Bahnhäusle koekoeksklok van notenhout, met houten platines uurwerk. Circa 1870. Duitsland. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startprijs 40 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek vergulde messing reiswekker. Frankrijk. Circa 1900. Veer goed. Behoeft reiniging. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Schwarzwalder appelklok, 1880
Startprijs 50 EUR

Antiek Schwarzwalder appelklok. Duitsland. Appelklok met slagwerk. Circa 1880. Afmeting: 21cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen klokkenstel, 1900
Startprijs 80 EUR

Twee antiek aardewerken klokkenstellen. Circa 1900. 1x 3-Delig bisquit porseleinen klokkenstel. Duitsland. Klok gaaf. 1x 3-Delig aardewerken klokkenstel, vazen gelijmd, klok gaaf. Functies niet getest...

Franse wandklok, 1830
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse beschilderde messing wandklok. Frankrijk. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 13 x 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok, met edelhert, konijn en jachthond. Notenhout. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Bureauklok, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek vergulde messing bureauklok, met albast. Circa 1900. Wekkeruurwerk zonder slagwerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, H 54 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke wandklok, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek wortelnoten wandklok met zilver(plated)/messing inlay. Met zwaar messing uurwerk en halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Weense snaarregulateur
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Weense snaarregulateur met gepolychromeerde houten klokkast. Weekloper met stil uurwerk. Haarlijnen wijzerplaat. Behoeft reiniging. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Art Deco buffetklok, 1930
Startprijs 60 EUR

Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Luikse comtoise Ø 19,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.

Lot kleine klokjes (9x)
Startprijs 50 EUR

Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Friesche staartklok, 146 cm.
Startprijs 100 EUR

Oude Friese staartklok van mahoniehout met maanstand, datum en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Startprijs 40 EUR

Antieke regulateur van notenhout. Duitsland. Circa 1890. Niet getest. Afmeting: 80x40cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen klok, H 56 cm.
Startprijs 200 EUR

Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Startprijs 600 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok van notenhout, met mannetjes + vrouwtjes gems. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Schwarzwalder koekoeksklok, 1880
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met adelaar en druivenranken. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 67 x 52 x 22 cm. In goede staat.

Franse jachtklok
Startprijs 200 EUR

Antiek gestoken Franse jachtklok ( Foird Noir) van eikenhout. Met konijn, vogel, vossenkop en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 47 x 15 cm. In goede staat.

Duitse Teller-Uhr
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse, gesigneerde J. Jaegermann München Teller Uhr met halfuur-slag. Neo renaissance, Schwarzwalder. Afmeting: 40 x 32 18 cm. In goede staat.

Duitse Teller-Uhr
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Teller Uhr. Neo renaissance. Door Anton Jagemann München. Compleet met gewichten + slinger. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit regulateur met kwartierslag. Circa 1890. Afmeting: 125 cm. In goede staat.