Zoeken

18e Eeuws Amsterdams staand horloge
3500

Startprijs 4.000 EUR

Kapitale Franse pendule, 1820
3501
Kapitale Franse pendule, 1820

Startprijs 3.000 EUR

Crucifix klok in origineel foudraal
3504

Startprijs 3.500 EUR

Schwarzwalder klok
3505
Schwarzwalder klok

Startprijs 1.000 EUR

Franse schildpad pendule, 1880
3506

Startprijs 550 EUR

Pendule, 1800
3510
Pendule, 1800

Startprijs 1.000 EUR

Franse pendule, 1850
3511
Franse pendule, 1850

Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame Lenzkirch staande klok
3512

Startprijs 2.500 EUR

Kolompendule onder stolp
3513
Kolompendule onder stolp

Startprijs 800 EUR

Engelse staande klok
3514
Engelse staande klok

Startprijs 1.900 EUR

Franse vuurvergulde pendule
3515
Franse vuurvergulde pendule

Startprijs 1.350 EUR

Empire pendule Diana van de jacht.
3516

Startprijs 1.000 EUR

Boulle klok met console
3517
Boulle klok met console

Startprijs 1.450 EUR

Empire pendule
3518
Empire pendule

Startprijs 600 EUR

Franse pendule, 1800
3519
Franse pendule, 1800

Startprijs 900 EUR

Weense pendule
3520
Weense pendule

Startprijs 700 EUR

Kapitaal marmeren klokkenstel
3521
Kapitaal marmeren klokkenstel

Startprijs 300 EUR

Weense regulateur, 1880
3523
Weense regulateur, 1880

Startprijs 550 EUR

Zeldzame Neuchattel console pendule
3525

Startprijs 1.400 EUR

Comtoise (Zonnetje)
3526
Comtoise (Zonnetje)

Startprijs 350 EUR

Friese stoelklok
3527
Friese stoelklok

Startprijs 150 EUR

Italiaanse staande klok
3529
Italiaanse staande klok

Startprijs 1.400 EUR

Kolompendule, 1830
3530
Kolompendule, 1830

Startprijs 350 EUR

Zeldzame Schwarzwalder wandklok, 1900
3531

Startprijs 225 EUR