Fruitschaal met gesatineerd glas, bronzen putti's met guirlandes en marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl theestoof met ketel. Afmeting: 65 x 27 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse wortelnoten speeldoos met zes melodieën. Speeldoos behoeft aandacht. Kam heel, rol goed. Afmeting: 17 x 57 x 23 cm.
Lot met divers antiek metalen gereedschap. Onder meer; waterpas, aambeelden, hamer et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Lot antiek gereedschap (divers). 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Twee antiek glazen vazen, groen/goud. Met compositie metalen voet. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote kristallen obelisk, geplaatst op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Doos met Cubaanse sigaren Dow Pablo Cigarros A. Rij CA. 20e Eeuw. Ongeopend. Afmeting: 27 x 38 x 2,5 cm. In goede staat.
Fraaie 19e eeuwse laboratorium weegschaal in mahoniehouten kist met gewichten en lades. Afmeting: 47 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky. Botteling 2/2021. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke houten dekseldozen. 1x Sieraden doos met spiegel + wortelnoten fineer, 19e eeuw. 1x Teakhouten bestekkist, circa 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen met origineel messing beslag + sloten. Mahonie + teak. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Antiek verguld sieradenkistje in de vorm van een ladenkastje. Frankrijk. Circa 1890. Deposé 322. Afmeting: 11,5 x Ø 8 cm. In goede staat.