Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met o.a. paradijsvogels etc. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Capucijne theepot Ø 10 cm.
Startprijs 150 EUR

Gave 18e eeuws, Chinees porseleinen capucijne theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met lampionnen optocht. Ongemerkt. Eén chip. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinese kop + schotel
Startprijs 400 EUR

Set Chinees porseleinen familie rose kop + schotels. 18e Eeuw. Floraal/goud decor. Acht kopjes + negen schotels. Eén kopje met chips. Eén schotel met haarlijn + chips. Rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm....

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Startprijs 600 EUR

Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

6x Familie Rose kopje
Startprijs 400 EUR

Zes stuks 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte kopjes met landschap/pagode decor. Twee kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 7 x Ø 7 cm. In redelijk/goed...

3x Imari kop + schotels
Startprijs 120 EUR

Set van drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 180 EUR

Lot 18e eeuws porselein. Bestaande uit: Schotel, yong chen, familie verte + twee familie rose schotels met tuin/vogel/goud decor, randfrit + kopje met tuin decor, minimale chip. Afmeting: 7,7 - 12 cm....

Zeldzaam groot Imari kaststel
Startprijs 1.600 EUR

Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.

17e Eeuwse schotel, Ø 35,4 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 17e eeuws Chinees porseleinen schotel met floraal/vogel op rotsblok decor. Schilfers/randfrit. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.

8-Kantig Familie Verte bord Ø 21,3 cm.
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen octagonaal familie verte bord met figuren bij branding/godheid en goud decor. Haarlijn. Afmeting: 21,3 x 21,3 cm. In redelijke staat.

4x Kang xi kopje
Startprijs 100 EUR

Vier 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kopjes met pioenrozen decor. Met bodemmerk. Eén kopje goed. Twee kopjes chips. Eén kopje haarlijn + chips. Afmeting: 3,5 x Ø 6,4 cm. In redelijk/goede ...

Lot Chinese kop/schotels (5x)
Startprijs 350 EUR

Lot met Chinese kop en schotels. 18e Eeuw. Vogel/vlinder/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Totaal vijf schotels, waarvan vier goed/gaaf, en één met chip. Totaal vijf kopjes, waarvan twee kopjes goed/...

Set Chin. kop/schotels (5x)
Startprijs 250 EUR

Set van vijf 19e eeuws Chinees porseleinen kang xi revival kop + schotels. Met decor van steur/karper. Vier tekens bodemmerk. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip + haarlijn, randfrit. Drie schotels goe...

Chinese (verdeel)schaal
Startprijs 300 EUR

Grote 8-delige Chinees porseleinen verdeelschaal. 19e Eeuw. Floraal/vogels/familie rose/tekst decor. Afmeting: 17 - 19,5 cm. In goede staat.

3x Familie Rose bord Ø 22,3 - 22,7 cm.
Startprijs 180 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,3 - 22,7 cm. In redelijke staat.

4x Familie Rose bord
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Divers. 1x Familie verte met floraal/paradijsvogel/goud decor. 3x Familie rose met floraal + 1x Tobacco leaf decor. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 2...

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Startprijs 850 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden in bloemvorm. Figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Kang Xi dekselpot,
Startprijs 250 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met dubbele blauwe bodemring. Kang Xi. Eén minimale chip. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Capucijne (3x)
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte capucine dekselkommen met floraal decor. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose schotel met pioenrozen decor, twee haarlijne. 1x Vaas met landschap/floraal decor, randschade. Afmeting: 17 -32,5 cm. In redelijke staat.