Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Glazen schenkkaraf
Startprijs 65 EUR

Groen-glazen schenkkaraf in jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Startprijs 600 EUR

Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Modern glazen masker
Startprijs 150 EUR

Modern glasfusing masker op metalen standaard. Maker? Murano?. Afmeting: 53 x 44 x 12 cm. In goede staat.

Glazen figuur, Dame
Startprijs 450 EUR

Groen glazen voluptueuze naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Glazen vaas (Murano-stijl)
Startprijs 180 EUR

Glazen Murano-stijl vaas met millefiori decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Glazen hoofd, H 39 cm.
Startprijs 100 EUR

Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Lot glas (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

3x Glazen hoofd
Startprijs 60 EUR

Drie glazen hoofden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas (Frankrijk)
Startprijs 500 EUR

Twee glazen jugendstil pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Franse persglazen sierschaal Ø 18,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek persglazen tafelschaal met ijzeren florale houder. Frankrijk. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (9x)
Startprijs 50 EUR

Negen delen divers oud/antiek glaswerk. Onder meer met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Unica Leerdam vaas, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Hollandse likeurset, 1900
Startprijs 120 EUR

Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.

Biedermeier glazen (10x)
Startprijs 60 EUR

Lot met tien groene biedermeier glazen. Eén met chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (5x)
Startprijs 50 EUR

Lot oud glaswerk. Divers. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Glazen stier
Startprijs 80 EUR

Moderne glazen stier met goud effecten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 54 x 17 cm. In goede staat.

Moderne vaas, H 30 cm.
Startprijs 40 EUR

Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Kristallen Pieck du Fleur, H 34 cm.
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen vaas. Pieck du fleur. Floraal beschilderd + plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.

Franse Baccarat fruitschaal Ø 26 cm.
Startprijs 80 EUR

Zware, Franse Baccarat kristallen fruitschaal met derde gehalte zilveren band. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - Ø 26 cm. In goede staat.

Regina Medeiros schaal
Startprijs 600 EUR

Zeer grote, moderne glazen, Regina Medeiros schaal. Met goud verwerkt. Brazilië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

6x Roemer
Startprijs 100 EUR

Zes oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 9,3 cm. In redelijk/goede staat.

4x Roemer
Startprijs 100 EUR

Vier oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote glazen schenkkan
Startprijs 750 EUR

Bijzonder grote en antieke glazen schenkkan met leeuwenkop. Irisering. Bodemvondst. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: H 30 cm. In zeer goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Moderne dikwandige glazen vaas met gezicht en twee rode lippen. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.