Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Dupont aansteker
Startprijs 100 EUR

Dupont aansteker, goldplated, met bruinrood lakwerk. In originele doos met papieren. 35x60x10mm. In goede staat.

Reliekschrijn
Startprijs 150 EUR

Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

6x Heilig kruis (divers)
Startprijs 80 EUR

Zes antieke Heilig kruizen. Divers. Onder meer met cloisonné, onyx en messing. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Zeldzame geëmailleerde plaquette (religieus)
Startprijs 80 EUR

Zeldzame antieke religieuze plaquette. Gotisch. Geëmailleerd. Verso J. de Morsier Rothlisbergen. 19e Eeuw. Afmeting: 12,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Startprijs 700 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos. Wortelnoten. Met tien melodieën en drie mechanische mannen die slaan op zes bellen. Speelt goed. Kam heel. Drie mechanische armen werken niet correct. Afmeting: 28 x 32 x ...

Majolica V&B haardomranding
Startprijs 400 EUR

Antieke historisme Villeroy & Boch majolica haardomranding. Circa 1900. Minimale beschadiging. Afmeting: 114 x 124 x 71 cm. In goede staat.

2x Marmeren castolettes
Startprijs 600 EUR

Twee antieke en zéér grote cassolettes van marmer met verguld brons. Circa 1900. Floraal/jongenshoofden decor. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Paar marmeren zuilen
Startprijs 450 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Verzameling spelden
Startprijs 80 EUR

Bijzondere verzameling met diverse (haar)spelden, ca 44x, uit metaal met verschillende stenen en kralen. In redelijk goede staat.

Fabergé ei
Startprijs 500 EUR

Fabergé ei. Rosebud Egg. Met certificaat in originele houder. Guilloche emaille + vergulding. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In uitstekende staat.

5-Lichts bronzen kandelaar, H 70 cm.
Startprijs 140 EUR

Grote 5-lichts bronzen empire-stijl kaarskandelaar met kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Supraporte
Startprijs 80 EUR

Gipsgegoten supraporte met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Antieke WMF bowlpot
Startprijs 150 EUR

Antieke WMF plated bowlpot met zweepslag decor, vrouw en floraal decor. Circa 1900. Twee verbindingspunten los. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Zandsteen kop/balkdrager
Startprijs 150 EUR

Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.

Gesneden reebok kop
Startprijs 100 EUR

Antieke uit notenhout gesneden reebokkop met gewei. Circa 1900. Afmeting: 40 x 17 x 18 cm. In goede staat.

Lot antieke pijpen
Startprijs 200 EUR

Groot lot met oude en antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere; diverse antiek porseleinen pijpen, reservisten tabakspijp et cetera. Circa 1900. Afmeting: L 15 - 115 cm. In goede staat.

Vliegtuig op standaard
Startprijs 150 EUR

Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.

2x Wandconsole met engel
Startprijs 120 EUR

Twee houtgestoken wandconsoles met engelen en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 42 x 35 x 21 cm. In goede staat.

Joachim Tielke barok luit
Startprijs 1.500 EUR

Grote Duitse Joachim Tielke barok luit. Gemaakt door Baumeister Steffen Milbradt 2001 te Meissen. Naar model uit 1718. Notenhout met ebbenhout en galalith + vurenhout en beukenhout. In koffer. Afmetin...

Figuurlijke tafellamp
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon
Startprijs 80 EUR

Mooie antieke mahoniehouten grammofoon van Electrola Berlin. Circa 1920. Afmeting: 39 x 40 x 45 cm. In goede staat.

Antiek draaiorgel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek houten draaiorgel met toetsenbord. Gemerkt: Caecilia. Circa 1900. Behoeft aandacht. Afmeting: 24 x 63 x 30 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.