Twee bijzonder grote antieke kruidenier-koffiemolens van messing. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.
Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vroege, Hollandse 16e - 17e eeuwse bronzen kraagkandelaar. Restauratie bovenste gedeelte. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke leder beklede dekseldoos met messing geëtste figuren voorstelling van vos met patrijzen. Circa 1890. Afmeting: 10 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.
Twee zware, antieke handnaaimachines van metaal. Circa 1900. Eén gemerkt Perba, met klauwpoten. Afmeting: 38 - 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kapstok met spiegel + parapluhouder. Circa 1910. Afmeting: 60 - 82 cm. In goede staat.
Antiek plated boulloir met guirlandes, in louis seize stijl. Circa 1890. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Sevres-stijl porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden, figuren voorstelling + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61cm In goede staat.
Collectie van acht antieke Duitse Schwarzwalder houtgesneden beren. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.